Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az unmatchalèsnek mi értelme,...

Az unmatchalèsnek mi értelme, főleg, amikor màr kavartatok előtte? Sèrtődős lehet ilyenkor az illető, vagy miért csinàlja?

Figyelt kérdés

Vagy gondolom, abban nem làtni ilyenkor különbséget, hogy törölte-e magàt, vagy csak unmatchalt(?)


Az igaz, hogy èn dobtam őt, de csak azért, mert seggfej módjára viselkedett. Egyszer valami olyasmit mondott, ő nem "tartogatja" a match partnereit.

Amikor először találkoztunk, ès mèg gondolkodtam a dolgon, azt mondta, hogy mèg egy hetet várt volna, aztàn töröl. Majdnem fèl èvig tartott a dolog, fura ez nekem, hogy miért kellett ezt..


2023. jún. 5. 15:48
 1/4 anonim válasza:
Ezt megpróbálhatnád leírni úgy is, hogy ne csak a hat évesek értsék.
2023. jún. 5. 16:41
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, de mit nem lehet ezen érteni?
2023. jún. 5. 16:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy tinderről van szó, ott vàlt velem szét, mmint törölt (gondolom).
2023. jún. 5. 17:01
 4/4 anonim válasza:
Na akkor legközelebb fogalmazd meg normálisan a kérdésed minden részletet írj bele.
2023. jún. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!