Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Én is beállok a sorba. Hasonló...

Én is beállok a sorba. Hasonló paraméterekkel rendelkező életmódváltó társat keresek? 100kg->75kg/ nő

Figyelt kérdés

Olyan, lehetőleg 25-35 közötti nőt keresek, aki hozzám hasonló testalkatról indulna és egyezik az étkezési/diétás módszerünk.

Én 100kg környékén vagyok és 75kg a cél. Kalória számlálással tervezek fogyni, étrendbeli szélsőségek nélkül. Tehát semmi keto, éhezés, salàta-diéta stb. Olyat keresek, aki szintén egészséges ételekkel akar fogyni és nem fél a szénhidrátoktól sem. Ez amiatt fontos szerintem, mert tök jó lenne recepteket megosztani, kaja fotókat küldeni, de ha valaki teljesen más módszerben hisz, nem fogjuk tudni egymás ötleteit hasznosítani.

Ha pesti vagy, később esetleg elmehetnénk együtt edzeni is valamit:)


Ha ezek alapján lenne kedved társulni, írj privátban:)


jan. 2. 02:46
 1/2 anonim válasza:
Szia, hogy állsz a diétával? Én ugyanilyen paraméterekkel rendelkezem és ugyanez a célom is. Most kezdem a diétát és edzést.
márc. 20. 05:13
 2/2 anonim válasza:
Mi a helyzet, hogy álltok csajok?
ápr. 16. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!