Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Fogyókúratársat keresek,...

Fogyókúratársat keresek, lehetőleg lányt, de fiú is megfelel. Jó lenne ha hasonló paraméterekkel rendelkeznél mint én és szintén motivációra lenne szükséged. Valaki? (találkozás nélkül, netes kapcsolattartás) 21L

Figyelt kérdés

Én lány vagyok 170cm és 64kg, elég aránytalanul oszlik el rajtam a feleslegem ezért le szeretnék fogyni, csak valahogy ha elkezdem elég hamar abba is hagyom mert nincs elég motivációm. Nagyjából 5 kiló amitől mindenképp meg akarok szabadulni súlyban is, de inkább csak az a lényeg nekem, hogy az alakom változzon, eltűnjön az úszógumi, a pocak és a nagy kuffer. Edzőterembe menni nincs lehetőségem, ez szintén egy "kikötés", mert azért nem akarom azt érezni, hogy a rossz lehetőségeim miatt vagyok lemaradva a partneremhez képest, ez nekem demotiváló. Ha valaki úgy érzi, hogy a partnerem tudna lenni, ne legyen rest írni egy privátot :)


Ui: nem párt keresek, nem ismerkedek, csak egy partnert akarok akivel egymást motiválhatjuk. Mivel tudom, hogy a környékemen nem találnék embert erre a célra, neten tartanánk kapcsolatot, okoskodástól kíméljetek. Köszi :)



2021. szept. 5. 10:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Így pusztán a számok alapján neked nem kéne fogyni, nincs rajtad felesleg. Ha a testképzavarod szeretnéd legyőzni, abban leszek partner, de fogyni nem szeretnék, pedig rajtam tényleg van felesleg (100 fölött vagyok kicsit).
2021. szept. 5. 11:11
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem testkép zavarom van. Tudom hogy nem vagyok kövér, de rosszul oszlik el és változtatni akarok ezen. Ezért írtam hogy nem arra megyek hogy egy bizonyos számú kiló lemenjen, hanem hogy esztétikusabb és formásabb legyen az alakom. Azért köszi :)
2021. szept. 5. 11:33
 3/11 anonim válasza:
Ez nem fogyokura amire szukseged van sima edzésre es sportra, az h lefogy x kilot nem valtoztat a kulsodon ugy ahogy te szeretned vagy gondolod.
2021. szept. 5. 13:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmi újat nem mondtál, akinek nem csak kötözködés a célja, az rájön hogy mit keresek és mit akarok csinálni. A kulcsszavak között szerepel a testmozgás és a sport is, de az étrendemen is szeretnék alakítani.
2021. szept. 5. 13:42
 5/11 anonim válasza:
Írnék, de fiú vagyok, és edzőterembe járok :(
2021. szept. 5. 14:06
 6/11 anonim válasza:
kedves 1-es, méghogy nincs rajta felesleg a számok alapján... én ugyanehhez a magassághoz vagyok 59 kg, és épp diétázok, hogy leadjak 5 kg-ot... nem csak betegséget okozó feleslegmennyiség a felesleg...
2021. szept. 5. 14:09
 7/11 anonim válasza:
Kedves Kérdező, én jelentkeznék, mert én is fogyni szeretnék. 36/L (lány) vagyok, 174 cm magas és kb. 83 kg. Legalább 30 kg-ot szeretnék leadni, és lefogyni.
2021. szept. 6. 13:53
 8/11 anonim válasza:

Szia Kérdező, megvan már a partner? Mert ha nincs, én szívesen jelentkeznék!

54 év, 165 cm/60 kiló, 5 kilót szeretnék fogyni, csak étrend módosítás, futás és itthoni torna. És fontos kritérium: nem bírom az éhezést, mindig tele kell hogy legyen a pocakom, de hogy mivel, abban már nagyon kompromisszumkész vagyok:)

2021. szept. 6. 20:48
 9/11 anonim válasza:
Én 90ről indultam márciusban, most 77nél tartok, a motivációm teljesen elfogyott, ezért szeretnék én is fogyókúra partnert találni. Kb 70-65 körül van a célom, majd meglátom pontosan, hogy hogy alakul. Online szinten is szívesen barátkoznék. Ha esetleg majd később lenne lehetőség néha összeülni, beszélgetni, sportolni vagy bármi az lenne a legjobb. Budapesti vagyok, 18 éves lány (főleg lányokra számítok) edzőteremben még életemben nem voltam
2021. szept. 9. 16:59
 10/11 anonim válasza:
170 cm és 75 kg vagyok, 15 kg-t szeretnék leadni. Én is keresek egy partnert akivel motiválhatjuk egymást, viszont én mozgok is a diéta mellett.
2021. szept. 12. 14:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!