Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Együtt haladni a fogyókúrában...

Együtt haladni a fogyókúrában -15-20kgos céllal van kedved?

Figyelt kérdés

Őszintén mindig abba abba hagyom. Meg tudnék enni egy fél házat, mindig is nagy étvágyam volt , most egyéb okok miatt nagyobb is lett.

Arra gondoltam hátha ha valaki társul könnyebb lenne végig csinálni. Beszélgetni is akár, kép küldése a haladásról(ha te is akarod), mérések évesek megosztása.

Alapvetően próbálok egészséges étkezést követni de néha néha nem vetem meg a nasit.

Ha esetleg úgy alakul és egy környékén lakunk találkozhatunk is.



ápr. 20. 20:15
 1/10 anonim válasza:
Nekem is ez a célom, benne lennék! Írj privit.
ápr. 20. 20:25
 2/10 anonim válasza:
Milyen nemű vagy és milyen neműt keresel?
ápr. 20. 21:22
 3/10 anonim válasza:

#2 Ez nem egy párkeresési kérdés

Fogyásnál nem mindegy? xd

ápr. 20. 21:25
 4/10 anonim válasza:
3. képzeld nem mindegy, mert előfordulhat, hogy a kérdező épp nem akar ellenkező nemű partnert keresni erre.
ápr. 20. 21:39
 5/10 A kérdező kommentje:
24/N, örülnék neki ha a partner is nő lenne.:)
ápr. 20. 23:32
 6/10 anonim válasza:

per pill 130 vagyok, egy 120at lehet nem ártana visszaütemezni

de úgy vagyok vele majd magátol megoldodik a munka és az edzés mellett

nem nagyon görcsölök rajta, te se tedd

nem kell végletekbe bele menni, mozogj sokat ne egyél sok szemetet csak modjával az edzés so se árt és kész

nem kell diétázni lemondani dolgokrol örökre és a többi

ápr. 21. 12:03
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a probléma hogy tényleg töménytelen mennyiséget tudnék megenni, és néha meg is eszek. Értsd egy nap megy akár 3-4000 kalória is ha nem figyelek..

Az is megfordult a fejemben hogy ez már függőség 😅

ápr. 21. 12:33
 8/10 anonim válasza:

hát nem lehet érte hibáztatni hiszen enni jó

ha szabin vagyok egész nap eszek minimum 5000-10000kaloria mindenféle mozgás nélkül

121ről így mentem fel 130ra 3hét alatt, na nem is ez a lényeg néha belefér

de folyamatosan csak akkor ha a pénztárcád bírja és ugyan ennyit lemozogsz és leedzel ami nem a legegyszerübb így sajnos picit vissza kell venni belőle

inkább azt keresd meg mi is a jelenség oka nálad, nincs e valami lelki dolog a háttérben vagy hasonlok, ezután biologiait ha egyik sincs és csak szeretsz tényleg sokat és jokat enni akkor egyszer menjük el kajálni valahova ahol van kaja kihívás és együk meg ketten egyszerre a giga adagokat vagy könnyek között bukjunk el és jöjjünk rá hogy nekünk is megvannak a saját határaink

ápr. 21. 13:31
 9/10 anonim válasza:

Én ugyan férfi vagyok, úgyhogy nem terhellek privátban, de ha szeretnéd, a saját tapasztalatomat és tanácsaimat szívesen megosztom. Pont ennyit, 15-20 kg közötti testsúlyt adtam le, méghozzá elég hamar. Mivel nem vagyok magas (~170 cm), ez nálam nagyon látványos fogyás volt! Elsősorban étkezési szokásaimon változtattam (ezügyben tudnék hasznos tippeket adni szerintem), illetve, ami szintén nagyon fontos: ezzel egyidőben elkezdtem brutálisan sokat mozogni, sportolni, a korábbi állapothoz képest. A kettő együtt szinte garantált, ha elég kitartó az ember (ez sokszor nekem is nehéz, de tudatosan kell csinálni, és ha már egyszer látod az eredményt, NA AZ nagyon motiváló már a további sikerek elérésében!). Ha gondolod, privátban küldhetek "ilyen voltam, ilyen lettem" képet :) Tényleg látványos a változás. Az ismerősi körben, főleg, akik ritkábban látnak (akik főleg még akkor láttak utoljára, amikor még túlsúlyos voltam), nagyon meg vannak lepődve és mindenki a titkát kérdezi, hogy hogyan csináltam. Igazából semmi extra...


A lényeg a kalóriadeficit, illetve például ilyen apróságok, hogy napi minimum 10.000-15.000 lépés meglegyen, az étkezésben meg nem csak a mennyiségek a fontosak (persze az is, de nem csak az), hanem a mit, mikor és mivel eszünk elve is.

ápr. 22. 17:48
 10/10 anonim válasza:

Én is szeretném fogyni. Az utóbbi két évben jött pár fölös kiló. Vissza akarok fogyni a ruháimba :(

Én 10-15 kg-tól szeretnék megszabadulni. Mozgok, futok,edzek,nem eszem sokat. Édességet annyira nem szeretem, néha inkább sós rágcsa, de már szinte azt is elhagytam. Még sem sikerül fogyni :(

tegnapelőtt 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!