Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Van itt szintúgy olyan aki...

Van itt szintúgy olyan aki nem tud senkivel sem beszélgetni az edzésről, mert nem ilyen barátai vannak?

Figyelt kérdés

Ahova járok terembe ott csak én vagyok egyedül 16 éves és rajtam kívül mindenki idős és kinéznek közülük. Persze egy-két haverom elkezdte csak nem veszik olyan komolyan mint én és így nincs edzőpartnerem meg erről a témáról senkivel sem tudok beszélgetni.

Ha esetleg szintúgy így van valaki akkor én szívesen beszélgetnék bárkivel az edzésről vagy akár más dolgokról is.



2021. máj. 22. 13:44
 1/2 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Amióta elkezdtem az edzést volt 8 edző társam, mindenki lemorzsolódott, de én mindig itt leszek :D És igen, az emberek egyáltalán nem értik meg az edzést , már feladtam, hogy erről beszéljek bármit is, sose fogják megérteni, hogy 17 évesen 83 kilóval 220-at húztam fel :/ Már edzés miatt bulizni sem járok, mert fasznak, inkább alszok meg zabálok. Lehet, hogy erre áldozom minden energiám, de jelenleg , ugyan kisebb lemondásokkal így vagyok boldog. És látod nem vagyunk sokan, egy rohadt válasz nem érkezett ide :(
2021. jún. 15. 21:58
 2/2 anonim válasza:
Vagyunk azért páran ilyen helyzetben.
2021. júl. 29. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!