Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Rendszeres kirándulásokhoz,...

Rendszeres kirándulásokhoz, túrázásokhoz csatlakozna valaki?

Figyelt kérdés

36 éves férfi vagyok.Jelenleg egyedül élek,vannak unalmas,magányos napjaim.Ezeken a napokon inkább elmennék szép, elérhető helyekre.De egyedül nem túl jó.

Inkább nőt keresnék, ők szórakoztatóbbak :)

Hetente, kéthetente megcélzunk egy helyet, bepattanunk a kocsiba és elmegyünk.Ha jópofa vagy akkor nem áslak el az erdőben :D

De azért előtte ismerkedhetünk, beszélgethetünk sokat, már csak a kölcsönös meggyőződés miatt is :) Amúgy is szerintem alapfeltétel hogy tudjunk egymással beszélgetni, meglegyen a közös hang.

Én Győr-Moson-Sopron megyében élek.Lehetőleg ne az ország másik felében élj, a megvalósítás érdekében :)



#ismerkedés #kirándulás #barátkozás #Túrapartner #Természetközeli élmény
2021. júl. 31. 16:30
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

"Ha jópofa vagy, akkor nem áslak el az erdőben." :D


Ez nem kicsit kemény célzás. Meglepődnék, ha tömegesen özönlenének a jelentkezők...


Mindegy, de azért sok sikert kívánok Kérdező! (Szerencsésebb lett volna valamilyen jeligét/mottót/életbölcsességet kiválasztani.) Ezt jóindulatból írom.

2021. júl. 31. 16:44
 2/25 A kérdező kommentje:

#1

Az a mondat nem célzás,inkább vicc akart lenni :)

De azért volna jó megismerni a másikat hogy ne egy idegennel kelljen elmenni ilyen helyekre! Kell a bizalom ilyenhez is.Kölcsönösen is.A mai világban férfiként is van okom félni egy törékeny ártatlannak tűnő nőtől is :)

De azért köszönöm a jókívánságot! :)

2021. júl. 31. 16:59
 3/25 anonim válasza:
kár, hogy ilyen fiatal vagy 😀
2021. júl. 31. 17:01
 4/25 A kérdező kommentje:

#3

Fiatal? Ezt is egyre ritkábban hallom :)

De nem szabtam korhatárt.A közös hangot kortól függetlenül is meglehet találni.

Bevallom hogy keresem az életre szóló kapcsolatot is.De kicsi az esélye hogy ilyenben találnám meg.És most itt egyáltalán nem is erre koncentrálok.Csak szeretném a szabadidőmet kellemesen, és értelmesen eltölteni, és jól érezni magam.Próbáltam egyedül,de az nem jó :) Kell valaki,akivel osztozhatok az élményben :)

2021. júl. 31. 17:12
 5/25 anonim válasza:
megértem. egyedül jó egy darabig, de aztán nekem hiányzik, hogy nincs kivel megosztani az élményt
2021. júl. 31. 17:42
 6/25 anonim válasza:

"Inkább nőt keresnék, ők szórakoztatóbbak :)"



Vagy inkább dughatóbbak, ezt akartad mondani te kis piszok? ;)

2021. júl. 31. 17:47
 7/25 A kérdező kommentje:

#6

Hehe :)

Nem,én valóban normális férfi vagyok,mondhatni Úriember :)


Kár hogy csak ennyit írtam a kérdéshez...helyén való hogy élvezem ahogy ráugranak minden egyes mondatra,amire csak lehet?! :D

2021. júl. 31. 17:55
 8/25 anonim válasza:
Egy igazi főnyereménynek tűnsz ezek alapján.
2021. júl. 31. 18:02
 9/25 anonim válasza:
Ha nem vagyok jópofa,elásol?😮😁
2021. júl. 31. 18:17
 10/25 A kérdező kommentje:

#9

Azért ahhoz sokat kéne ám ásni..és hát ebbe a melegbe kinek van hozzá kedve?! :D Egyszerűbb ha olyannal inkább csak nem ismerkedek és nem találkozom :)

2021. júl. 31. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!