Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 18 év felett a táborokban meg...

18 év felett a táborokban meg a kirándulásokon, esetleg a koleszben ti hogy öltöztök át?

Figyelt kérdés

Az Internátus című sorozatban láttam, hogy a gyerekek gond nélkül teljesen levetkőztek egymás előtt, amikor fürdés után visszamentek a szobájukba. (Nyilván nem mutatta őket a kamera meztelenül, de azt mutatta, hogy épp veszik le a törcsit, majd, a szobatársukat mutatták, aztán újra őket és már volt rajtuk ruha.


Én egyszer ugyanebben az országban (ahol az internátust forgatták) az osztálykiránduláson tusolás után bementem a szobába és, amikor letettem az ágyra a törölközőt, hogy felvegyem a ruhákat, a többi lány, aki bent volt, elkezdett hangosan vihorászni. Onnantól kezdve bujkálva öltöztem fel mindig.


Ti nálatok ez hogy volt?


2021. jún. 25. 06:02
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Lol. Hat kinek mi, de elég durva hogy felnőtt emberek vihorasznak ilyenen, én nem vagyok szégyenlős, kondiban, munkahelyen siman atoltozok vki megvárja hogy egyedül

Legyen de az NAGYON ritka

2021. jún. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Eszembe nem jutna meztelenre vetkőzni ilyen helyzetben mások előtt. Amikor hasonló helyzetben voltam, a zuhanyzóban vagy fürdőszobában öltöztem át. Én sem vagyok kíváncsi más nők meztelen testére, nyilván ők sem az enyémre.
2021. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha neked az, amit filmekben látsz, valóság akkor nagyon naív vagy.

Emellett minden normális ember mások elött nem meztelenkedik, fürdés után máshogy is megodlható az öltözködés.

2021. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Osztálykiránduláson a zuhanyzóban öltöztem át, mert a fél fiúcsapat a mi faházunkban volt.


Amúgy lányok előtt nem vagyok szégyenlős, tesiórára például mindig vittem magammal egy csere-melltartót (nagy mérettel elég szar az utcaiban ugrálni, a leszorítós meg kényelmetlen egész nap) amit ott vettem át az öltözőben. A fal felé fordultam, de nem szégyenlősségből, hanem hogy más ne érezze magát kényelmetlenül, ha meglát.

2021. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem hogy azonos neműek mit tudnak ezen rugózni, ez a “nem vagyok más nők testére kiváncsi” ez annyira nevetsèges, azért mert atoltozol vagy lezuhanyzol mások előtt az nem arról szól hogy Jajj muti mid van( nem mintha nem ugyanaz lenne) , ti a kondiban fürdőruhában zuhanyoztok és beviszitek a tiszta ruhátokat oda a zuhanyzoba? Nem értem komolyan
2021. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Levetkőzök simán, de igyekszem úgy öltözni, hogy ne mutogassam magam, eltakarjon egy törölköző, szekrényajtó vagy a fal felé fordulok. Nem vagyok a szemük előtt, de nem is feltétlenül várom meg, hogy egyedül legyek.
2021. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Egyetemi kollégiumban anno közös zuhanyzó volt. Függönyök sem.

Az ember egy idő után nem szégyenlős... lányok voltunk egymás között, mit kellett volna takargatni? A szobában is simán átöltöztünk egymás előtt, törölköztünk, felöltöztünk, levetkőztünk...


18 felett táborba meg már nem igazán jártam.

2021. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Én nem szeretek mások előtt öltözni és annyira azt sem díjazom, ha mások meztelenkednek előttem. Nálunk a családban sem volt ez szokás, soha nem mutatkoztunk egymás előtt meztelenül. Valamint az otthonomon kívül sem voltam soha olyan közegben, ahol ez lett volna a megszokott. Most egy közös öltöző vagy fürdő nyilván más, de én akkor is inkább elfordulok, minél kevesebb minden látszódjon, magamra tekerek egy törölközőt és igyekszem gyorsan felöltözni. Nálunk az egyetemi koliban sem volt szokás a közös fürdőben csak úgy levetkőzni és ott flangálni meztelenül, mindenki igyekezte úgy megoldani, hogy minél kevesebbet lássák mások vagy sokan például kivárták, hogy ne legyen bent senki. Mikor közös fürdőnk volt akkor is zártuk, nem járkáltunk be egymáshoz és általában a fürdőben törölköztünk, öltöztünk stb., vagy öltözni még a szobában esetleg úgy, hogy elfordultunk vagy a szekrény ajtó takarásában tettük meg.
2021. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát az van, hogy kollégista vagyok a mai Magyarországon, és egyetemi koleszban ráadásul. Spanyolországban fogalmam sincs ez hogyan működik, meg szerintemm ez nem teljesen országfüggő.

Nálunk négyen vagyunk egy szobában azonos neműek. Szóval másik három lánnyal vagyok, tekintet nélkül arra, hogy ki kihez vonzódik. Zuhanyzója sincs külön minden szobának. Hatan vagy nyolcan tudunk egyszerre zuhanyozni egy szinten.

Mindenki máshogy éli ezt meg. Volt egy lány, aki nem volt hajlandó csak egyedül sötétben zuhanyozni. És olyanok is vannak, akik ismerősök hatan járnak egyszerre és zenét is kapcsolnak hozzá meg beszélgetnek közben.

Én az öltözködést a szobában intézem. De nyilván nem azt kell elképzelni, hogy végigjárom a szobát közben tök meztelenül, hogy a többiek arcába toljam, amim van és eddig a szobatársaimtól sem tapasztaltam ezt. Beállok a szekrény elé és ott öltözködöm, elfordulva tőlük, diszkréten. Persze ez közös megeggyezés is, van aki a zuhanyzóban öltözik át, de ha ott kapsz társaságot, akkor viszonylag ismeretlenek előtt öltözködni kicsit rosszabb szerintem.

Egyébként olyan szempontból meg pont jó ez, hogy a szobatársad reggel tud segíteni a hátul cipzáras vagy kötözős ruháknál.

Engem spec nem zavar a meztelenség azonos neműek körében, de elfogadom, ha mást meg zavar. Általában ugyanolyan van mindenki lába között és az is elég béna lenne, ha mutogatnánk egymás mellére. Unintelligens emberek teszik ezt röhögve, az ő véleményük meg nem érdekel. Ez a filozófiám.

Tesiórák előtt után is rosszul jártam volna, ha ezzel foglalkozom, középiskolában akkora volt a tesiöltöző, hogy húsz lány már alig fért el és akkor is öt perc alatt kellett megoldani az öltözködést.

2021. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!