Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Hol tudnék mtb túrákhoz,...

Hol tudnék mtb túrákhoz, terepezéshez vagy lightosabb dh-hoz társat találni? Volna esetleg erre valamiféle oldal/csoport?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdő szinten vagyok még, de szívesebben fordítanék rá több időt, nagyon szeretnék fejlődni is olyan valaki mellett, aki jobban benne van ebben a témában, van türelme és energiája egy bátrabb kezdőhöz. A problémám az, hogy sem a családomban sem a baráti társaságomban nem érdeklődik igazán senki ez iránt.


A tinder jutott még eszembe, mint társkereső oldal, de eléggé fenntartásokkal kezelem ezt a lehetőséget, mivel nem kapcsolatot keresnék (bár barátom jelenleg nincsen, félek, hogy félreértés lenne csak belőle..), csak egy társat, egy barátot.:D


Ha valakinek volna valami ötlete, tapasztalata, nagyon szívesen fogadom.


Köszönöm előre is a segítséget!

(22/L)



2021. aug. 5. 20:31
 1/8 anonim válasza:

Ha 5 éve írtad volna ki ezt a kérdést, amikkor 22 éves voltam, akkor tök jó lett volna, mert a társaság hiánya miatt hagytam abba.

Mondjuk igazán soha bele sem kezdtem, csak a bringát építettem aprópénzből, használt cuccokból. Manapság inkább a gazdagok sportjának mondanám.

2021. aug. 5. 20:41
 2/8 anonim válasza:
Pest megyében laksz? Tapasztaltabb, profit keresel, mert én lehet szeretnék montit, de most inkább országutizom.
2021. aug. 5. 21:06
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:D

Igen, valóban nem egy olcsó mulatság, de ha valaki erre tesz félre, nem feltétlen kell gazdagnak lenni hozzá (már csak a saját példákból kiindulva).


Nem, jelenleg Győr Moson Sopron megyében lakom, de mivel

2021. aug. 5. 21:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval mivel pálya csak Sopronban van (tudtommal), szívesen mennék Pestre is:)
2021. aug. 5. 21:27
 5/8 anonim válasza:

Ausztriába érdemesebb kimenni, de ezért is írtam, hogy a gazdagok sportja, mert ezek a bringázások alkalmanként egy-egy mini nyaralással érnek fel költségvetés ügyileg.

Kell hozzá egy nagy autó, amibe beférnek a bringák, vagy minimum egy olyan társ, akinek van ilyen. Esetleg megismerkedni egy haveri társasággal, akik kisbusszal mennek rendszeresen DH pályákra, úgy megoszlik a költség :)

2021. aug. 5. 21:34
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem.:D én egyelőre csak vonattal tudnám megoldani, de Pestig talán nem is okoz gondot. Aztán ha jobban belejön az ember, át kell gondolni, hogy megéri-e áldozni rá.

Eddig a Semmeringet néztem kint az osztrákoknál, oda nagyon szeretnék kijutni majd (még ha egy kisebb vagyon is 😅).

2021. aug. 5. 21:42
 7/8 anonim válasza:

#6-os.

Semmering az híres, én is kiváncsi lennék rá.

2021. aug. 6. 08:55
 8/8 anonim válasza:
Szia :) ha még aktuális szívesen megmutatok pár pályát Jánoshegyen :) írj privit ha érdekel a dolog
2022. ápr. 6. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!