Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Budapest belvárosában edzőtárs?

Budapest belvárosában edzőtárs?

Figyelt kérdés
Egyedül képtelen vagyok elmenni kondizni, úgyhogy keresem hű társam, akivel támogathatjuk egymást lélekben és fizikailag is. 24 éves nő vagyok, fogyás és jobb közérzet az elsődleges cél. Elsősorban lányokat keresek, de fiúk is írhatnak, viszont tényleg edzés és nem pasizás a cél.

2021. aug. 11. 18:47
 1/6 anonim válasza:
Azt esetleg meg tudod mondani hogy mennyibe kerül a terembelépő? :)
2021. aug. 11. 19:10
 2/6 anonim válasza:

Amit jó lenne tudni:

- Melyik terembe?

- Melyik napokon?

- Hánykor?

2021. aug. 11. 20:32
 3/6 anonim válasza:
Te mennyire vagy profi? Tudnál segíteni az eszközök megfelelő, ízületkímélő használatában?
2021. aug. 11. 22:06
 4/6 anonim válasza:

Kerület?

Tűl szűk az információ!

Így nem lehet edzőtársat keresni ahogy, te teszed!


Sajnálom.

Alkalmatlan vagy!

2021. aug. 11. 22:14
 5/6 anonim válasza:
Honnan indulsz és mi a cél? Tényleg képes vagy "nem pasizni" hanem edzeni és haladni? Ha igen, irj.
2021. aug. 12. 16:43
 6/6 anonim válasza:

Szintén 24 éves vagyok, Budapest belvárosában élek.


Régebben heti 4-5x jártam konditerembe kb 8 éven át. (Ebből volt kb 2 év kihagyás és 1 év olyan időszak, amikor csak heti 1x mentem nagyából).


Sajnos a tavaly novemberi bezárások óta nekem teljesen kimaradt a konditerem, így most tervezem újra kezdeni.


Biztosra tudom mondani, hogy teljesen más szinten vagyunk és én nem vagyok hajlandó eltérni az edzéstervemtől, mert akkor kicsit értelmetlen lemennem, de szívesen segítek a teremben a gyakorlatok helyes elvégzésének megtanulásában és időnkénti közös sportolásban.


Tehát nem vagyok ideális partner az biztos, de ha eddig nem találtál rá az "igazira" szívesen adok a dolognak egy esélyt.


(Van barátnőm, akivel együtt is élek így számomra sem "csajozásból" állna az edzés ha összejön :D )

2021. szept. 3. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!