Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Jumping like a horse?

Jumping like a horse?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen hobbi, hogy emberek „kutyafutásban” (azt hiszem így hívják ezt a mozdulatot) futnak, és ugranak át akadályokat, mint egy ló.

[link]


Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne ilyen közösséget találni Magyarországon? Nem tudom, hogy hogy hívják magyarul, angolul „jumping like a horse” néven lehet erről „sportról” több mindent találni.

Néztem itt is, facebookon is, hátha van valamilyen csoport, de semmit nem találtam.


Tudom, hogy biztos sokan nem hallottak még erről és röhejesnek találják, de nem cáfolom, tényleg az :D

Ennek ellenére, szerintem mindenkinek vannak furcsa hobbijai, kérlek ne ezen ''lovagoljatok'' :)



#jumping like a horse
2021. szept. 20. 00:02
 1/2 anonim válasza:
Én nem tudom a kérdésre a választ, de azta mi ez 😯😯
2021. szept. 20. 03:08
 2/2 anonim válasza:
Sajnos nem tudom, őszintén engem maga az ugrás nem izgat, de régen rengeteget álmodtam arról, hogy négykézláb futok és azt nagyon élveztem :D
2021. szept. 20. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!