Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha instán sok követőm meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha instán sok követőm meg sok like lenne a képeimet szerintetek több lány írna illetve követne ott vissza?

Figyelt kérdés
Pl követőm száma 1000-2000+, like számaim pedig 200-300+! Nem tudom azt ki figyeli, hogy kik likeolnak, követtnek. Úgy, hogy közel élek egy olyan városhoz ahol kB 50-55 ezer fős város. + kőrnyéke. Tehát egy fiúnál nem tudom mi számít soknak ezen a kőrnyéken. Sajnos itt élőben nem nagyon tudok ismerkedni. Mert sok lány eléggé felszínes meg lenézi azt akit nem ismernek. Vagy aki már 20+ kmre lakik tőlük és mindegy, hogy élőben akarok e ismerkedni vagy interneten. Bár ilyen nagyképű, flegma csaj nem is kell. De akik "kedvesek" ők is ilyenek. Csak ők másképpen. Tehát nekünk a Nem fullos csajoknál sem nagyon van esélyünk. Mert már azok is az újjukra tudják csavarni a pénzes, menő, BMWs palikat akikben semmi különleges nincs. Bár ezek a palik általában olyan buták mint a fekete főld, de akkor is. Éppen ezért tudja őket már egy tömegcsaj is felszedni. Sajnos mondjuk a szeretet hiányzom miatt én is az ő szintjükre alacsonyodok lassan. De igazából találtunk haverokkal egy módszert ahogyan kicsit gyorsabban szerezhetünk követőket ig-re. És több likeot is. Tehát az, hogy több követőnk és like legyen ez akkor is megéri nekünk ha nem akarunk magunknak csajt. Azonban a kérdés lényege az lenne, hogy ezt a csajoknál mennyire tudnánk fel használni?

2021. szept. 15. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Normális lányok biztos hogy nem,instaribik vagy ilyen bulizós,extrovertált lányok könnyűvérű hajlammal,ha azokra gondolsz,igen.
2021. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én az exprovertált lányokat szeretem. És nem ez határozza meg őket. Improvertált lányok között is vannak r*ibik csak azok még ártatlanabbnak tűnnek. És ez szintén nem feltételen igaz azokra sem akik bulizni járnak. Mert találkoztam már több bulizos, normális csajjal. Illetve találkoztam már olyanokkal is akik otthon bújják a könyvet. Meg nem nagyon járnak bulizni. Mégis a "legmenőbb" csávóknak volt csak esélye náluk. A gond ezzel az, hogy már a normális lányokat is elhúzzák azok akik tényleg ilyen felszínesek. Főleg azokat akik manipulálhattóak. Én azt vettem észre, hogy valamilyen szinten ,szinte már mindegyik lány figyel azért ilyenekre. Meg tudatalatt szívesebben állnak szóba. Egy olyan palival elvileg akinek pl több a követője vagy gazdagabb. Mert úgy gondolkodnak, hogy az rossz biztosan nem lehet. Nagyon kevés az olyan lány aki egyátalán nem manipulálható. És tényleg normális. De az ő többségük meg már pontosan, hogy túlságosan is normálisnak tartja magát. Ezért őket is túl nehéz felszedni. Bár van egy stíllusom amivel megtudom mutatni milyen jóarc vagyok. De sokan többet akarnak..
2021. szept. 15. 15:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha a mennyiségre mész és nem a minőségre, annak ez az útja.
2021. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján. Csak szólok nem szartkavarni és kötekedni jöttem. De én azt gondolom, hogy ti valami hackot akartok használni instagrammon ahhoz, hogy követőket és likeokat gyűjtsetek. Nos nem sokan nézik azt, hogy éppen kik azok akik követnek. De ha mondjuk van egy lány akit érdekel. Már csak azért is mert szeret vagy már együtt vagytok. És meglátja, hogy csak 5-10 követtőnkénk van magyar ember ott. Akkor egy normálisabb lány ezt szánalmasnak tarhattja olyanjira, hogy akár szakítás is legyen belőle. Vagy a végén amiatt ne legyen semmi. Talán azokat a lányokat jobban megtudjátok vele közelíteni akiknek több a követője vagy felszínesebbek. De köztük is lehet olyan aki ezen kiakad, főleg ha akkora az egója, hogy cinknek tartja azt ha csak 1-2 embernek leesik a hackelős dolog. Ha akartok kicsit hackelni. Akkor ne azt tegyétek, hogy van mondjuk 100-200 követőtök és 10x annyira hackelitek fel. Bár mondjuk arra felétek az 1-2 ezer követő nem nagy szám. A 200-300 like meg főleg nem. Mivel simán ismerhetsz ennyi embert egy annyi fős városból + kőrnyékéről. Bár sok fiúnak így sincs ennyi követője sem. Valszeg úgy megkén hackelnetek magatokat, hogy már 1 pillantás alapján is meglehessen mondani, hogy az hack.

#2-es válaszra meg csak annyit, hogy igen. A többségbe bele van kódolva valami. Bár belénk fiúkban is benne van ez. De akkor korrekt módon is szerezettek követőket. Mert ez nem csak lányok közt hanem az ismerőseitek közt is kiderűlhet és nagy pletykálkodás lesz majd belőle aztan meg koppantok.

2021. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem a számokon múlik a dolog. Én ismertem már meg több lányt is instán, mindezt úgy, hogy van 70 követőm és egy darab 20 likeos képem. Ha egy bunkó vagy, lehet bármennyi követőd, normális csajod nem lesz.
2021. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát te valahol nagyon el vagy tévedve.
2021. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan kérdés, hogy ha facebookon sok ismerősöm és sok lájkok lennének a képeimen, akkor sok lánytól kapok majd visszaigazolást?
2021. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Ha most gyorsan felhagysz ezzel a gondolkodásmóddal, talán lesz később barátnőd. Akinek sok követője van, az általában szuper helyes, vagy mondjuk gyúrás által látványos a teste (ez esetben fiúk is követik szép számban), és ezek miatt követik sokan. Ugyan nem IG-on, hanem YT-on, én olyat ritkán követek, akinek már eleve százezres a követő tábora. Inkább azokra a kisebb csatornákra iratkozok fel, melyeket támogatni szeretnék az elindulásban.


A szavak pedig, amiket kerestél: introvertált, extrovertált.

2021. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Szia!Pár éve én is azt hittem hogyha sök követőm van,és nagyobb a like szám egy-egy poszton akkor más ember leszek,és talán kicsit menőbb is a társaim között.Ez baromság.300ról lassan már 7000 követőm van,és nem nagyon érdekli a többieket.Szóval szerintem nem ezzel kéne a lányoknak imponálnod.


A másik hogy eléggé eltértél a témától,mert az alap kérés/problémád ugye az volt hogy felfigyelnek-e rád a csajok a sok insta követőnek hála.Viszont már ott tartassz hogy a mai nőknek mi az ideálja és milyen rétegek vannak.


Egyébként nemtudom mennyi idős vagy,meg milyen a társaságod,de elég gáz már ha valakit az insta követő száma alapján ítélünk meg.


Utolsónak pedig szerintem felesleges erre rágörcsölnöd,mert úgyis lesz olyan lány aki nem az insta hírességed vagy az autód alapján fog megítélni,csak kicsit magasra teszed a lécet ;)

2021. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Még 2010 és 2015 között nagy dicsőség volt, hogy valakinek sok követője/ismerőse és sok lájkok voltak a képein, posztjain, de most már elég gáz és gyerekes gondolkodású az, aki csak ezek miatt tud valakit megbecsülni és értékesnek találni.
2021. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!