Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Van valaki Pesterzsébeten,...

Van valaki Pesterzsébeten, aki szívesen eljárna futni, kint edzeni társaságban?

Figyelt kérdés

Egy ideje edzek egyedül is, de őszintén elég elszigetelten érzem magam, és mindig mókásabb, motiválóbb, ha nem egyedül csinálja az ember. Nem túl rég költöztem a környékre, így környékbeli ismerősök híján vagyok.

Elsősorban női társaságra gondoltam, mert nem keresek partnert, férjnél vagyok. A futáshoz annyit tennék hozzá, hogy kínosan rossz futó vagyok, így hasonló képességű edző partnert keresek :D

32/N, de alapvetően nem zavar, ha jelentősen fiatalabb, vagy idősebb vagy. Az erősítésben, meg néhány alap dologban képben vagyok (7 éve sportolok), szóval ha fogalmad sincs, hogyan kezdj bele, akkor tudok segíteni, ha pedig többet tudsz, mint én, szívesen fogadok tanácsokat.


2023. máj. 11. 08:14
 1/2 anonim válasza:
Ha bringára váltasz szólj.
2023. máj. 11. 09:07
 2/2 anonim válasza:
Szia, én Zuglóban élek, nemrég kezdtem újra a futást, parkokba, néha a Margitszigetre járok mozogni. :) 29/N
2023. máj. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!