Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Esetleg valaki a szegedi...

Esetleg valaki a szegedi x-treme hip hop felnőtt órákra jár valaki/tervezz szeptemberben jelentkezni?

Figyelt kérdés
Én szeptemberben szeretnék elkezdeni menni, viszont a körülöttem lévő embereket nem tudom rávenni hogy eljöjjenek velem.Én meg típikusan olyan személy vagyok aki legalább egy emberrel megy valahova.Bár azon is gondolkodtam, ha egyedül megyek akkor max megkérdezem hogy kipróbálhatok egy órát.Alapból nem nézzek ki 18-nak így nem hiszem hogy az segítene. :"D (Még átgondolom ezt az egészet, de jó lenne valakivel beszélni aki pl. ismeri a mostani tanárt.)

2023. júl. 11. 18:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, ügyesen elírtam a kérdést, de nem az a lényeg.😅
2023. júl. 11. 18:43
 2/6 anonim válasza:
Szeretlek.
2023. júl. 11. 21:41
 3/6 anonim válasza:

Nem egy 18 alatti lány ismerősöm jár oda. Egytől-egyig beképzelt picsák, ha van 300 követőd legalább, esetleg szóba állnak veled. Nem tudom menyire fogadnának-e maguk közé

(személyes vélemény, lehet neked bejön ha elmész)

2023. júl. 12. 19:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, még instát se használok szóval kitudja, lehet a felnőttek normálisabbak annál, de köszönöm a választ.
2023. júl. 14. 20:16
 5/6 anonim válasza:
veletlen nem M el kezdődik a keresztneved?
2023. aug. 4. 21:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, A.
2023. aug. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!