Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Keresek valakit akivel együtt...

Keresek valakit akivel együtt tudnék edzeni. Valaki?

Figyelt kérdés
Hali 18/f edzőtársat keresek itt Egerben. El akarok kezdeni edzeni, de jó lenne valakivel együtt edzeni.

2023. szept. 24. 16:14
 1/5 anonim válasza:
Szelim Etkárt hívd el, ő Egerben lakik. De olyanokat nem eszik mint én
2023. szept. 24. 18:18
 2/5 anonim válasza:

Az egyik unokaöccsém ott él és ott tanul az egyetemen informatika-tesi szakon, és kondizik a vízilabdázás mellett.

Ha gondolod, akkor összehozlak vele, és járhatsz vele és a baráti körével együtt edzeni.

20 éves jófej srác, és a teste is inspirálni fog téged a rendszeres edzésekre.

Ráadásul, ért a megfelelő táplálkozási és edzési tervek személyre szabásához is, minden haverjának (és nekem is) mindig ő készíti el ezeket.

2023. szept. 27. 15:12
 3/5 anonim válasza:

Kérdező! A 2-es vagyok. Te írtál nekem privit?

Van egy olyan érzésem, hogy nem, mert ha a kérdező ír nekem először, azt hiszem akkor nem küldi el a GYK a nicket, bár ebben nem vagyok teljesen biztos. De már kaptam néhány olyan üzenetet, amit egy kérdező küldött, és ha jól emlékszem, akkor az nem nickkel, hanem "ismeretlen válaszoló" névvel jött.

2023. okt. 3. 01:58
 4/5 anonim válasza:
#3 El szokta küldeni a nicket, ha ők írnak rád minden esetben. Ismeretlen válaszolót akkor ír, ha te írsz rá egy válaszolóra akinek el van rejtve a nickneve. Ha viszont azt írta ki hogy ismeretlen válaszoló akkor lehet pont ezt a felhasználó nevet adta meg valaki pont
2023. okt. 3. 18:22
 5/5 anonim válasza:
Értem, és köszönöm. Okosabb lettem ezügyben.
2023. okt. 3. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!