Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Gördeszkás barátok Nyiregyházán?

Jázminhollosi kérdése:

Gördeszkás barátok Nyiregyházán?

Figyelt kérdés
Nyiregy közelében keresünk olyan embereket akikkel tudnánk, én meg a barátnőm gördeszkázni. Privátban elmondunk mindent magunkról😊😊 Ja és mindkaketten lányok vagyunk és még nemrég kezdtünk deszkázni.🤣🤣

2023. okt. 7. 13:42
 1/8 anonim válasza:
Szia! Írtam!
2023. okt. 7. 15:35
 2/8 anonim válasza:

há gechimessze vagyok :'D

ha belejöttetek megtaníthattok engem is xD még nem vitt rá a lélek, tudom minden csontom szarrá törném elég hamar :'D

2023. okt. 7. 18:23
 3/8 A kérdező kommentje:

18:23

XDDD "ha belejottetek megtanithattok engem is" RA SE TUDOK ALLNI NORMALISAN A DESZKARA XDD

2023. okt. 7. 19:00
 4/8 A kérdező kommentje:
egyebkent mennyire vagy messze nyiregytol?🥲🥲
2023. okt. 7. 19:01
 5/8 anonim válasza:
Egy kicsit én is messze vagy, bár nem probléma utazni, csak így napi szinten nem tudunk deszkázni, csak időnként. Életemben egyszer álltam deszkán, egy régi barátomén és úgy 10 métert jutottam előre, aztán arccal bele az aszfaltba 🤣 Ez se most volt, szóval mondhatni a tudásom nulla.
2023. okt. 8. 10:34
 6/8 A kérdező kommentje:

10:34

Huhaaa. hat nem tudoom. nyugodtan irj nekem priviben aztan ha akarsz beszelhetunk.😭🤌🏼

2023. okt. 8. 17:02
 7/8 anonim válasza:
😂😂😂
2023. okt. 8. 17:37
 8/8 anonim válasza:
Ha deszkázás után le is szoptok, én benne vagyok.
nov. 16. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!