Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek lenne kedve és...

Valakinek lenne kedve és ideje 2024.07.25-én letekerni Budapestről Párizsba?

Figyelt kérdés
Mivel a családtagjaim, ismerőseim közül 1 ember se vállalta be és mivel én nem szeretnék a biztonságérzet hiányában egyedül megtenni egy ilyen hosszú utat a chatgpt-vel, ezért gondoltam, hogy kiírom ide. Akinek lenne kedve jönni az kérem írja meg ide a kérdésem alá az e-mail címét és majd arra a címre elküldöm, hogy hol lesz a találkozó, illetve egy excel táblázatot is készítek a hoznivalókról. Amit fontos tudni, hogy ételt senki se vigyen magával, mert úgy is én fizetek mindent a kajáktól kezdve a kemping-től a Louvre-ig, valamint úgyis csak egy sátor meg a ruhák férnének be a biciklis táskáitokba. Ösztönzésből mondom, aki eljön még a végén egy 50.000ft-os nyereményben is részesül, amelyet készpénzbe át is adok:)

2023. okt. 12. 20:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
Te mennyi idős vagy? Nő vagy férfi? Valami adatot mondj magadról:D
2023. okt. 13. 11:03
 12/15 anonim válasza:

Hát, ha fizetsz mindent, meg a többi efféle... hát simán.


Dee... napi hány km-t terveztél menni? És hogy tekersz stb?

Ha egy évig tartana az út, akkor kihagyom.

2023. okt. 13. 13:36
 13/15 anonim válasza:
07.25. előtt semmi próba?
2023. okt. 13. 17:43
 14/15 anonim válasza:

Engem érdekel, ha munkanélküli leszek éppen (gyakori)!

Az ötvenezret nem kérem, ha mindenki kap mindenképpen, akkor az enyémet valamelyik gyermek alapítványnak.

A koszt, kvártéjt elfogadom, ha neked csikkzseb, ha nem, akkor állom a magamét.

Napi 200km.max.

Mi a tököm az a chatgpt, elektromos bicikli?

Jaaa, hány éves vagy?

2023. okt. 13. 18:42
 15/15 anonim válasza:
2024 július? Az azért elég messze van. Addig semmi találka? Nem rossz ötlet, de azért addig simán összeszokhatna a csapat. Meg ennek a mindent fizetek dolognak elég szervkereskedő szaga van, szóval már csak ezért is szeretnék veled előtte kisebb túrákra elmenni... :D
2023. nov. 27. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!