Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Esztergom és környékén valakin...

Esztergom és környékén valakinek van kedve együtt bicózni, esetleg kondiba járni? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés
A részletek: Még csak 2 hónapja járok kondiba, azelőtt otthon edzettem kézi súlyzókkal, de már most úgy érzem hogy kéne valami társaság akivel lemehetnék edzeni. Tisztában vagyok azzal hogy kondiba csak edzeni járnak az emberek, ezért nem lenne ellenemre ha kondin kívül is lehetne programokat szervezni az illetővel. Az hogy nő vagy férfi az illető engem nem érdekel, csak legyen normális. :D Apropó 29 éves és férfi vagyok. Ami a bicózást illeti, leginkább vasárnapra keresnék embert 1-2 óra erejéig csak a város és környéki kisebb kerékpározásra. Tudom, hogy ezen az oldalon lehetetlen hogy hasonló dolgok összejönnének(hamarabb nyerek az ötös lottón), de azért egy próbát teszek ezzel...:D Szép napot mindenkinek.
ápr. 10. 09:07
 1/3 anonim válasza:
Bicózni mennék csak messze vagy
ápr. 10. 09:28
 2/3 anonim válasza:
Szob környéke az már neked messze van?
ápr. 10. 14:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos messze van.
ápr. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!