Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek van kedve gyúrni velem?

Valakinek van kedve gyúrni velem?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok és szeretnék gyúrni, de elég kezdő vagyok benne és jó lenne egy partner, akivel mennék. (Pl. fekvenyomásnál nyugodtabb lennék ha mögém állna, mert félek hogy rám esik.) Már volt is ilyen egyszer, hogy el kellett dobnom anno 15 évesen. Szerencsére nem lett baj. Pesten dolgozok, valahol a belvárosban is jó lehet nekem a kondi, de Dorogon lakok szóval az Energy is szóba jöhet ott vagy Esztergomban is még valahol. Jó lenne, ha valaki aki ért hozzá, hogy mennyi súllyal nyomjam meg ilyenek meg miket. Kb van elképzelésem hogy pl hétfő mell-hát, szerda bicepsz-váll, péntek tricepsz-láb és minden nap hasazás. Nem akarom nagydarab izompacsirtává gyúrni magam, hanem kis izmot szeretnék, ami bejön a nőknek. 180 cm vagyok és 99 kg szóval van némi feleslegem, jelenleg futok 2015 óta kisebb kihagyásokkal.

2023. aug. 23. 09:21
 1/2 anonim válasza:
Nyugi, kigyúrt allat amígy sem leszel, ahjoz nem elég eljárogatni kondiba. :D
2023. aug. 23. 14:52
 2/2 anonim válasza:
Ha összejön a munkám a közeledben, akkor rádírok :)
2023. szept. 4. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!