Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Rendszeresen sportoló páromat...

Rendszeresen sportoló páromat keresem. Rossz helyen? 🤔

Figyelt kérdés

Én hobbi szinten szoktam edzeni, mehetnénk akár együtt is. Nyilván nem versenysportolót keresek, túl sok lenne a kompromisszum


Budapesten lakom, és az őszinteséget preferálom. Ha te is, akkor írj bátran.


ápr. 29. 20:25
1 2
 11/20 anonim válasza:
Te meg troll vagy. Tudod, mit jelent ez a szó? Mondom: troll.
ápr. 29. 22:37
 12/20 anonim válasza:
A kérdésre válaszolva: igen, rossz helyen. Bár nem a hellyel van alapvetően a gond, mert máshol is kb. ennyi értelme lenne, ha tőled csak ennyire futja.
ápr. 29. 22:38
 13/20 anonim válasza:
Ja, hogy tévedésből tetted a társkeresésbe ezt a kérdést, és most áttették a sporttárs keresőbe. Hm, akkor már más.
ápr. 29. 22:49
 14/20 anonim válasza:
Budapest az túl nagy.
ápr. 30. 09:26
 15/20 anonim válasza:
Próbálj már meg rendesen megfogalmazni egy kérdést! Most akkor párt keresel, aki amúgy sportol, vagy sporttársat? És miért volt a kérdés először a párkeresés kategóriában?
ápr. 30. 10:46
 16/20 A kérdező kommentje:

Párt keresek, akivel tudnék sportolni is. Oda van írva, hogy "párom". Nem sporttárst írtam 😉 Okkal


Harmincas hetero férfi vagyok egyebként, de úgy látom itt mindenki csak "érdeklődő hozzászóló". Ha valaki bármit is komolyan gondol, akkor írthat privátban.

ápr. 30. 11:33
 17/20 anonim válasza:
Ilyen stílussal ne várj sokat.
ápr. 30. 14:00
 18/20 anonim válasza:
Eléggé!
máj. 2. 09:57
 19/20 play1962 válasza:
Melyik kerületben keresel?
máj. 18. 07:35
 20/20 A kérdező kommentje:
62-es születésűeket sehol 🤣
máj. 19. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!