Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túlevéssel küzdök.Délelőtt...

Túlevéssel küzdök.Délelőtt rendesen tudom tartani magamat de, ahogy hazaérek az iskolából, megebédeltem és egyedül leszek mindent összeszem. Rendszeresen sportolok de így is érzem és látom,hogy felkúszott pár kiló.Hogy lehetne ebből kilábalni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 28. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kalóriaszámolás, egy adott kalórián belül ehetsz bármit. Ha tudsz nem enni napközben, csak este, az jó, mert akkor tuti kevesebbet viszel be. Egyél sok zöldséget is mert az telít, én pl meg szoktam enni két egész paprikát a sajtos kalács mellé, így hamarabb jól lakom és mégis ehettem finomat :D
2023. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus, mert ez étkezési zavar :(
2023. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Délelőtt kell többet enni, hogy ne legyél annyira éhes délutánra, hogy már nem tudsz magadon uralkodni
2023. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!