Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » A kategória első kérdése....

A kategória első kérdése. Természettudományok, informatika, emelt matek tanulásához keresek tanulópertnert? 19/L

Figyelt kérdés

Bár idén végeztem a középiskolában, ilyen-olyan események miatt (koronavírus járvány khm khm...) nem tudtam elmenni érettségizni, így ősszel teszem le a vizsgákat, és jövőben készülök egyetemre menni.


Matekból és bioszból teszek emelt érettségit, de az egyetem miatt komolyabban foglalkozom fizikával, kémiával és infóval (programozás) is.


Ha te is érintett vagy a fentebb leírt tantárgyak akár csak egyikében, és szeretnél közösen tanulni velem, kérdéseket megosztani, segíteni ha kell, akkor várom az üzenetedet!

(Eszméletlen, hogy újra lehet itt ismerkedni.)



2020. máj. 13. 12:46
 1/4 A kérdező kommentje:
*tanulópartnert
2020. máj. 13. 12:47
 2/4 anonim válasza:
Matematika tanárszakos vagyok, elsőéves. 19/F
2020. máj. 13. 13:26
 3/4 anonim válasza:
fiz-mat tanár vagyok. ha van kérdésed, írj bátran!
2020. máj. 13. 22:28
 4/4 anonim válasza:
Infó szakos vagyok, ha kell segítség, írj nyugodtan. :)
2020. jún. 9. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!