Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Nyelvimádók, németesek..kis...

Nyelvimádók, németesek..kis segítség kéne👀 Benne lennél?

Figyelt kérdés

Szóóval kicsit nehézkesen megy a német.. Kb egy éve tanulom, és nagyon tetszik, imádom (szeretek nyelvet tanulni).. De kisebb akadélyokba ütköztem😥

A szavak megjegyzése nehezen megy, a nyelvtant is nehezen tudom bemagolni (főleg, mert mindent nagyon próbálok azonosítani az angollal)..szóval ez a szomorú helyzet állt elő, ezért szeretnék keresni egy olyan kb korombeli tanárt (komfortosabb lennék így🤷🏽‍♀️) , aki tudna tanítani, segíteni, leginkább a nyelvtanban ,teljesen hidegen hagy, fiúról vagy lányról van szó.

Jöhetnek a tanácsok, segítségek, össze kéne hoznon azt a középfokú nyelvvizsgát 12-ig:')

(Az is csodás lenne,ha valaki velem együtt tanulná, vagy csak simán semmi dolga nincs, és megsajnált..minden segítség jöhet 😥)

Köszönöm a válaszokat előre is^^

17/L

(a különböző szexuális utalásoktól kíméljetek meg, kérlek, nincs hátsó szándékom, csak tanulni szeretnék)



2020. júl. 11. 23:08
 1/5 anonim válasza:
Nezz sok nemet filmet sorozaztot es keszits tanulo kartyakat, elobb utobb bele jossz 1 ev az semmi.
2020. júl. 11. 23:38
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én mondhatni jó vagyok németből, 15 és fél éves lány vagyok, már 1. osztály óta németet tanulok, szeptembertől pedig még magasabb óraszámban kezdtem tanulni. Írj nyugodtan, ha tudok segíteni.🥰
2020. júl. 12. 00:45
 3/5 anonim válasza:
Ha kérdésed van, írj rám! Szívesen segítek
2020. júl. 12. 13:05
 4/5 anonim válasza:

Nekem is jól jönne a segítség

17l

2020. júl. 16. 13:05
 5/5 anonim válasza:
Ha kérdésed van, írj privátot.
2020. júl. 16. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!