Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Melyik internetes társkereő...

Melyik internetes társkereő oldalon van a legtöbb esélyem találni egy olyan férfit, aki BDSM-ben érdekelt, és jártas, és nem csak megdugni szeretne, hanem egy működő kapcsolatot léresíteni? (Én lennék a sub)

Figyelt kérdés
Ebben a hülye időszakban még kevesebb esélyt látok arra, hogy egyszer majd összefúj a szél egy Domináns sráccal, mert már alig tudok új emberekkel ismerekedi, ha meg szerzek randit, akkor lerí róla, hogy nem Dom. Ezért úgy döntöttem, hogy szeretnék regisztrálni egy BDSM társkeresőre, de nem tudom melyikre érdemes. Ötletek? Tapasztalatok?

#társkeresés #BDSM #Dom/sub kapcsolat
2021. márc. 21. 10:02
1 2
 1/18 anonim válasza:

Látod, kiírsz ide egy ilyen kérdést, és máris jönni fognak az ajánlatok. Bár a korodat nem írtad meg sajnos, így nehéz belőni, milyen férfit keresel azon kívül, hogy domináns és BDSMben jártas. Mindenesetre írj, ha gondolod, aztán beszélgetünk.

30/F

2021. márc. 21. 10:05
 2/18 anonim válasza:

Nincs ilyen oldal.

Sajnos itthon csak műdomok vannak ahogy írod csak dugni akarnak.N

2021. márc. 21. 10:08
 3/18 anonim válasza:
Nekem innen már majdnem összejött egy dommal, aki tényleg igazi dom volt, de sajnos végül eltávolódtak útjaink egymástól.
2021. márc. 21. 10:12
 4/18 anonim válasza:
Kaptam már ajánlatot egy közösségi oldalon, őszintén leírta hogy mit szeretne, viszont én nagyon soknak találtam és tiltottam az úriembert. 22N Írj privátban és elküldöm az elérhetőségeit.
2021. márc. 21. 10:20
 5/18 anonim válasza:
nem kell ide "internetes társkereő oldal", elég egy igazán necces környékre elmenned, és bármelyik percben szerezhetsz magadnak egy igazán Tökös Matchó Tsávót.
2021. márc. 21. 10:36
 6/18 anonim válasza:
Ilyen oldal sajna nincsen. Nehéz kifogni aki tényleg komolyan is gondolja és nem csak annyi, hogy erősen megakarna d.gni és nála ennyi a dominancia :D. Mindenesetre remélem találsz te is majd idővel valakit erre.
2021. márc. 21. 11:02
 7/18 anonim válasza:

Szerintem itt is találsz ilyet.

Én is ilyen vagyok. Nem is maga a dugás az ami izgat, hanem a többi dolog, szóval gondolom tényleg ilyesmit keresel.

Én is írtam már ki kérdést, ahol sub lányt kerestem, párral beszélgettem is. Ott írt rám egy másik illető is, szóval szerintem vannak még itt ilyenek.

Én jelenleg mással ismerkedek.

De ha nyitott vagy tényleg találhatsz itt is ilyet.

2021. márc. 21. 11:42
 8/18 anonim válasza:

Smpixie ilyen oldal. Csak sajna ott viszonylag sok a lyukvadász -hm, itt sem kevés- szóval csak óvatosan..


A dominancia belülről fakad. Egy domináns férfi stílusában, fellépésében is határozott, sikeres. A net bármit elbír, legyenek jó szűrőid.


Én domináns férfi vagyok, de nem fogok rádírni, neked kell megtenned az első, ám legnehezebb lépést. Onnantól már tudlak segíteni.

2021. márc. 21. 11:46
 9/18 anonim válasza:

Ez az smpixie oldal mennyire jó?

Úgy értem tényleg kilehet fogni ott erre megfelelő férfit?

2021. márc. 21. 11:54
 10/18 anonim válasza:

SmPixieről,innen,AdultPixieről is találtam domot.

Sub nő.

2021. márc. 21. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!