Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valakinek lenne kedve gyakorol...

Valakinek lenne kedve gyakorolni az angol beszédet B2 fokon?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgára készülök, esetleg valaki gyakorolna velem a szóbelire? Ha van itt esetleg sorstársam, az is jó, támogatnánk egymást. L/28
2021. márc. 27. 11:02
 1/8 anonim válasza:

Skypeon/valami alkalmazáson keresztül, vagy élőben?


Én egyszer úgy készitettem fel egy ismerősömet egy külföldi utra, hogy elmentünk helyekre, vásárolni, vagy ebédelni, vagy ruhaboltba, és ott angolul beszélgettünk, mintha nem magyarok lennénk. Azt mondta, hogy ez többet ért annál, mint ami a suliban volt, mert hiába magolta be a szavakat meg a nyelvtant, a legnagyobb gondja az volt, hogy kicsit félt megszólalni és beszélni.

2021. márc. 27. 11:08
 2/8 anonim válasza:

Én egy amerikai ismerősömmel beszélgettem tavaly néhányszor, illetve valaki mással is 2-3 alkalommal, ami előtt mindig halálra izgultam magam, mert nagyon rossz a kiejtésem, amivel meglepő módon csak a magyarok foglalkoznak és hiszik problémának.

Fogalmam sincs hogy ez milyen szint lehet... :D de nekem sokkal stresszesebb lenne magyarokkal angolul beszélgetni, mert tudom, hogy ők protokoll szerint figyelik a hibákat a beszédemben, miközben egy amerikai le se szarja.

2021. márc. 27. 11:19
 3/8 anonim válasza:

de egyébként tényleg... miért nem kerítesz hozzá egy natív angol nyelvű embert 2 perc alatt?

Szerintem célszerűbb lenne, mert a magyaroktól legfeljebb azt tanulhatod meg, amit már ők is megtanultak.

2021. márc. 27. 11:23
 4/8 anonim válasza:

Amerikait ne...

A nyelvvizsgán brit angol van.

A vizsgáztatóm majdnem lefordult a székről, mikor azt mondtam, neki

He ain't able to do something:D


Illetve az amcsiknak nagyon sok fajta akcentusuk van.

https://www.youtube.com/watch?v=UcxByX6rh24&ab_channel=Cond%..


Mondjuk UKben is érdekes beszédeket hallhatsz:D

Walesiek vagy az írek xD

2021. márc. 27. 11:27
 5/8 anonim válasza:

Nem tudom milyen az a B2 fok de en tudnam veled gyakorolni. En tarsalgasi szinten beszelek de nincs nyelvvizsgam.

A szobeli olyan hogy adott temarol folyik a beszelegetes mint erettsegin?

2021. márc. 27. 11:38
 6/8 anonim válasza:

"Én egy amerikai ismerősömmel beszélgettem tavaly néhányszor, illetve valaki mással is 2-3 alkalommal, ami előtt mindig halálra izgultam magam, mert nagyon rossz a kiejtésem, amivel meglepő módon csak a magyarok foglalkoznak és hiszik problémának."


Amerikaiak le sem szarjak ha nem beszelsz szepen angolul, eleg ha megertik mit mondasz es soha nem is javitanak ki hogy valamit rosszul mondtal.

Csak a magyarok olyanok hogy kinevetnek ha th helyett t-t mondasz :D Na jo engem is elkap a nevetes neha amikor a mexikoiak beszelnek angolul mert mondanak vicces dolgokat :D

2021. márc. 27. 11:41
 7/8 anonim válasza:

Hallgassátok meg őt:

[link]


Ez az a híres brit akcentus, ami olyan, mintha folyamatosan egy doboz rágó lenne a szájukban minimum :D

Én sokszor konkrétan alig értem, hogy mit mond.

Szóval ha ez a cél, hogy ilyen legyen, akkor tényleg ne amerikait keress, mert az túl könnyen emészthető lesz ehhez képest.

2021. márc. 27. 11:57
 8/8 anonim válasza:
Én 15 éve két nyelven élek, ha gondolod, írj, hátha tudok segíteni.
2021. márc. 27. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!