Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Tanulótársat keresnék emelt...

Tanulótársat keresnék emelt angol ill emelt info éretségihez.(Segitenél?)

Figyelt kérdés

Angolnál a bészélgetésel van a legnagyobb prblémám passziv angolom elég jó de az aktív (hát igen ezért is kéne valaki akivel tudnék beszélgetni).

Infonál a programozással vannak problémáim(python) tudom mi mire való de feladatóknál elakadok hogy hogyan kéne nekikezdeni és rágörcsölök.(nagyrészt megtudom oldani de kis terelgetésre lenne szügségem)

Ha te is tanulótársat keresel mint én vagy jófej vagy és szánsz az idődből rám akkor irj a krédés alá :)

Válaszokat előre is köszönöm.

(idén érettségizem amúgy)



2021. márc. 30. 17:07
 1/3 anonim válasza:
Ha jó arc vagy akkor segíthetek. Bár az angolom csak társalgási szinten van, de programozni elég magas szinten tudok! Gazdinfó karon vagyok harmadéves szóval ha ilyen irányba szeretnél továbbtanulni akkor is tudok egy s mást.
2021. márc. 30. 18:20
 2/3 anonim válasza:
Én is most fogok érettségizni, emelt angollal és infóval. Ha gondolod, akkor hátha tudnánk segíteni egymásnak.
2021. ápr. 1. 20:06
 3/3 anonim válasza:
Egyébként nem a kérdéshez tartozik, de azt lehetne tudni, hogy fiú vagy lány vagy?
2021. ápr. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!