Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Érettségire készülök, szeretné...

Érettségire készülök, szeretnék tanulótársat keresni hozzá. Ki szeretne velem együtt tanulni? F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdést legfőképpen azért tettem fel, mert szeptembertől kezdem az érettségi intenzív nappali tagozatot, ami 2023-ig tart és sajnos némely tantárgyból nagyon nem vagyok barátságban. :D

A következő tantárgyaim lesznek jövőre: nyelvtan, irodalom, történelem, matematika, német, informatika és természetismeret. A "nagy kezdés" előtt szeretnék egy alapot, hogy ne legyek az egyes tantárgyakból sík hülye (pl.: matekból), mert a szakmunkás képzőn elég gyenge volt a közismereti tantárgyak (ált. iskolai szintű tananyag).

A2-es szinten tudok németül, de két éven belül szeretném B2-es szintre elsajátítani a nyelvet.

Magamról:

Barátságos és jó modorú srác vagyok, szívesen fogadok bárkit, bármikor! :)

19 éves vagyok, múlt héten tettem le az eladó szakmát kitűnő eredménnyel. Szeretek horgászni, főzni és kereskedelemmel kapcsolatos könyveket vagy cikkeket olvasni. Kedvenc sorozat: A csodadoktor. Kedvenc film: Anyád napja. Kedvenc szín: kék. Kedvenc étel: lecsó.

Barátaim száma: 2.

Állatkáim: van egy cicusom, egy kutyám, 7 db guppi halam, 4 algaevőharcsám, egy gyöngy gurámim és 42 db csirkém (az utóbbiért nevetni tilos :D)

Baranya megyében lakok, falusi vagyok.

Külső: 190 xm magas, sötétbarna haj, zöld szem.

Erősségeim: magyar, biológia

Gyengeségeim: történelem, fizika


Hirtelen ennyi hutott eszembe. Várom a privát üzeneteket. :-)



2021. máj. 24. 20:55
 1/9 anonim válasza:
Történelemben emelteztem tavaly. Ötös lett. Ha gondolod írj. 19/f
2021. máj. 24. 21:18
 2/9 anonim válasza:
Szia én idén érettségiztem, emeltet biológiaból tettem. Ha szükséged van jegyzetekre, segítségre írhatsz nyugodtan :)
2021. máj. 24. 21:54
 3/9 anonim válasza:
Hát miért van egyedül szegény gyöngygurámi??? 😁
2021. máj. 25. 09:38
 4/9 anonim válasza:
Gyöngygurámi^^
2021. máj. 25. 13:14
 5/9 anonim válasza:
Szia! Én idén tettem érettségit. Németből és angolból van felsőfokú nyelvvizsgám. A többi tárgyban is szívesen segítek. Írj nyugodtan, ha szükséged van valamire. :)
2021. máj. 25. 16:33
 6/9 anonim válasza:
Találtál tanulótársat?
2021. jún. 12. 06:14
 7/9 A kérdező kommentje:

Tanulótársat nem találtam, de az idő haladásával több embertől kaptam segítséget online.

Németből van segítségem és matematikából is lesz a nyár folyamán. A többi tantárgyból még nem. :-(

2021. jún. 12. 06:38
 8/9 anonim válasza:
én fizika, matek, német tárgyból szívesen segítek
2021. jún. 12. 07:23
 9/9 Ambrózy válasza:
Sziaa, szivesen segítenék történelemből, ha még aktuális. Idén emelt érettségiztem 5ösre. 18l
2021. júl. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!