Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » C1-es nyelvvizsgára készülök. ...

C1-es nyelvvizsgára készülök. Szeretne valaki tanulótársam lenni? Nehezen megy a spontán beszéd rész, sőt, nagyon keveset beszéltem angolul így ez a része a legnehezebb számomra.

Figyelt kérdés
Sok angol tanulós oldalat megjártam már, nem sok sikerrel.

2021. jún. 27. 13:19
 1/3 anonim válasza:

Nekem a következő dolog jött be.

Amikor mentem boltba, iskolába, erre arra, agyban angolul lejátszottam a jeleneteket, vagy probáltam angolul gondolkodni, magamban beszélni, hogy mit kell vennem, mit meg hogy fogok majd főzni, ilyenek. Sokat segített:)

2021. jún. 27. 14:56
 2/3 anonim válasza:

Megkérdezhetem, hogy milyen korosztályba tartozol, illetve fiú vagy lány vagy-e?:)

26F

2021. jún. 27. 20:00
 3/3 anonim válasza:
Nagy bátorságra vall, ha C1-re készülsz, és nehezen megy a spontán beszéd, illetve hogy nagyon keveset beszéltél angolul. Elvileg B2-n már vagy olyan szinten, hogy hétköznapi beszéd minden különös erőfeszítés nélkül menjen. Most nem azt mondom, hogy az építőipari szakkifejezések pontos használatával, mert az külön tanfolyam, de úgy nagy általánosságban bármit el kell tudnod mondani, ha más nem, körülírással.
2021. júl. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!