Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másokat is idegesítenek a...

Másokat is idegesítenek a "megfagyott úrinők", akik agyonkontrollálják magukat, és a nap 24 órájában csak "viselkednek", és nincs egy spontán megnyilvánulásuk?

Figyelt kérdés
Mitől váltak ilyenné? Jól érzik így magukat? Nem rossz így leélni egy életet?

2021. jún. 25. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindenki direkt ilyen, van, aki nehezen nyílik meg és muszáj valami mögé bújnia.

Nem idegesítenek.

2021. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyire nem szoktam másokkal foglalkozni, de nem is értem mit mondasz. Mondj egy példát egy ilyen nőre!
2021. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Törődjél már magaddal.
2021. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megvan rá az okuk.
2021. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ. Én sem vagyok egy szórakozott, szélhámos típus, sőt. De a begyepesedett, unalmas, felszínes, sekélyes érzelmű, jó humorral nem megáldott nők számomra is furák. Én többször is megkaptam, hogy túl büszke vagyok meg komoly, de ezt soha nem a velem egy intellektuális kategóriába tartozó emberek mondták.
2021. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a nap huszonnégy órájában ilyenek? Gondolom nem vagy egész nap a se*ggükkben.
2021. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5x olvastam el de gőzöm sincs mit akarsz mondani. Ezt a kérdést lehet túl spontán írtad ki és jobb lett volna agyonkotrollálni mielőtt rámész a küldésre.
2021. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bármire is gondoltál, ezt nézd át:

[link]


Nem azért viselkednek egyes emberek máshogy mert megjátsszák magukat hanem gyökeresen eltér az egész gondolkodásmenetük. Bár erről nincs kézzelfogható bizonyíték, valószínűleg jelentőseb idegrendszeri eltérések is vannak, és ebből következik hogy ugyanarra az ingerre teljesen máshogy reagálnak.

2021. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!