Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Angol nyelvben segítene valaki?

Angol nyelvben segítene valaki?

Figyelt kérdés

Most nyilván nem korrepetálást várok, hanem azt, hogy ha segítséget kérek mondjuk egy héten egyszer, akkor legyen annyi türelme segíteni nekem, hogy elmagyarázza a dolgokat, ha kell, akár az alapoktól is. Nyilván más forrásból is merítek, nem fogok mindig az illetőn lógni, úgyhogy nem vagyok megterhelő.


Ha esetleg olyan válaszaid is vannak, hogy keress rá a Google-ban, akkor nem egymást keressük, felesleges a feszkót szítani. A Google valóban jó - használom is - de nem pótolja azt, amikor valaki személyesen válaszol.


Nem vagyok egyébként hálátlan, ha tudom, akkor viszonzom a segítséget.


Egyébként pasi vagyok, tehát ha esetleg össze akarod fűzni az ismerkedést a tanulással, akkor rossz ajtón kopogtatsz.


Köszönöm, hogy ezt végigolvastad.


2021. dec. 12. 19:45
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Ingyen gondolod?
2021. dec. 12. 19:50
 2/24 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ingyen. Szívességből.


Én is ingyen segítek másban.

2021. dec. 12. 20:16
 3/24 anonim válasza:
Hát azért elmagyarázni dolgokat az alapoktól az nem egy röpke szívesség kategória. De te tudod...
2021. dec. 12. 20:20
 4/24 anonim válasza:

"ha tudom, akkor viszonzom a segítséget."

Miben, mivel tudnád viszonozni?

2021. dec. 12. 20:26
 5/24 A kérdező kommentje:

Vannak olyan emberek, akik örömüket lelik abban, hogy segíthetnek. A tavalyi tanévben egy tanárnő volt az, aki full segített nekem az angolban, csak nincs meg az elérhetősége sajnos. Még a házi feladatomat is kijavította.


És még sorolhatnám a példát, amit megéltem.


De akkor, hogy tisztába tegyük a dolgokat:


Tanulótársat keresek, nem pedig fizetős szolgáltatást.


Aki pénzt akar, az ne írjon.

2021. dec. 12. 20:27
 6/24 A kérdező kommentje:
*full ingyen segített nekem
2021. dec. 12. 20:27
 7/24 A kérdező kommentje:

"Miben, mivel tudnád viszonozni?"


Bármivel, amire szüksége van, és amiben tudok segíteni.


De az igazán segítőkész emberek úgy vettem észre, nem kérek semmit. Én magam is ilyen vagyok, viszont szeretek segíteni.

2021. dec. 12. 20:29
 8/24 anonim válasza:

De azért lásd be, amit kérsz, az messze túlmutat egy netes segítségkérésen... Az, hogy valaki álljon rendelkezésedre rendszeresen, és az "alapoktól " magyarázzon el mindent.


Számtalanszor segítettem már olyanoknak itt, hogy "nézd már meg lécci, hogy jól fordítottam-e le ezt a mondatat", vagy hasonló...


Olyanoknak viszont soha, aki ideömleszt 2-3 oldalnyi szöveget, hogy valaki fordítsa már le...

2021. dec. 12. 20:32
 9/24 anonim válasza:
Azért van a gyk hogy kérdezz... az esetek többségében segítenek.
2021. dec. 12. 20:42
 10/24 A kérdező kommentje:

#8


Neked lehet túlmutat, nekem nem. Én éppenséggel ahhoz vagyok hozzászokva, hogy rendszeresen megkapom a segítséget, akár idegen emberektől is. Így volt ez akkor is, amikor a gimnáziumi matematikát tanultam. Ezért (is) írtam: más forrásokból is merítek.


Viszont nem akarok visszaélni a jó indulatukkal, ezért is tanulok másoktól is.


Az pedig csak a te ferdítésed, hogy azt mondod "rendszeresen elvárom". Írtam, hogy heti egyszer. Nem tudsz olvasni? Azt sem mondtam, hogy az alapoktól kell tanítani kifejezetten. Azt mondtam AKÁR az alapoktól. Mik ezek a ferdítések?


Elhiszem, hogy téged frusztrál, hogy kifizetettél egy csomó pénzt magántanárra, más meg ingyen halad, de nem az én topikomban kellene kitombolni magad.


Szégyellheted magad, amiért az irigységed miatt a topik szét lett offolva, és már elment a kedvem attól, hogy innen fogadjak embereket.

2021. dec. 12. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!