Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gmail nyelvbeállítás - ezt a...

Gmail nyelvbeállítás - ezt a részt hol találom?

Figyelt kérdés

Amikor válaszolok egy e-mailre, az eredeti levél fölé a gmail beteszi, hogy ki küldte és mikor. Mindezt magyarul egészíti ki:


... <...@....com> ezt írta (időpont: ...):


Hogyan tudom beállítani, hogy ezt angolul írja? Tehát:


On .... at .... , .... <...@....com> wrote:"


Persze a hónap neve, dátum sorrend stb. minden máshogy van, tehát kézzel elég macerás átírkálni. Fontos lenne, hogy a kezelőfelület nyelve magyar maradhasson. Gyakran válaszolok nem magyar nyelvű levélíróknak, ezért lenne célszerű.


Előre is köszi mindenkinek! :)



2021. júl. 23. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez (szerintem) csak a Gmail felületének nyelvétől függ sajnos...
2021. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Én is így sejtem sajnos, de hátha tud valaki valami trükköt, pl. Chrome addont, Gmail Béta verziós kiegészítőt vagy hasonlót. =)
2021. júl. 23. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Miért kell beírni? Csak tudják, hogy mikor küldtek e-mail-t...
2021. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#Nem kell beírni, a gmail írja magától, és engem zavar, hogy nem azon a nyelven, amin az email íródott.
2021. júl. 23. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
De ők nem úgy látják, ahogy nekik be van állítva?
2021. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok, én legutoljára a Samsungtól kaptam "nem magyar nyelvű Google-fiókról" e-mailt.

Ebben ez található:


"feladó: Samsung <no-reply@m1.email.samsung.com>

válaszcím: Samsung <no-reply@m1.email.samsung.com>

címzett: *én*

dátum: 2021. júl. 23. 16:27

tárgy: Ne maradj le a Samsung nyári fesztiválról!"


Itt magyarul van a "dátum: 2021. júl. 23. 16:27" is, meg a "feladó: Samsung" is.

2021. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Igen, és amikor rákattintasz, hogy válasz, akkor ott is magyarul írja majd a korábbi levél adatait, a küldő nyelve helyett. Na, nekem ez lenne a cél, hogy ne magyar legyen, hanem a küldő nyelván íródjon. Erre keresem a választ.

2021. júl. 27. 17:13
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Már múltkor is el lett magyarázva, hogy ezt a kliens formázza meg ahogyan akarja, a túlsó félnél éppen ezért továbbra is "jól" jelenik meg, nem kell vele mit csinálnod. Nem is tudnál, mert a dátumba belenyúlás az email hamisítás, amit ha detektál a levelezőszoftver, akkor spambe teszi. Nézd meg a nyers levelet, ott teljesen máshogy szerepel a dátum, ezt jeleníti meg formázott szövegként a kliensed.
2021. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 Sajnos egyáltalán nem így működik.

Én arról a szekcióról beszélek, ami a "Válasz"-ra kattintás után, az általam újonnan fogalmazott levél alatt, a levélen belül, szövegként jelenik meg. Az pontosan úgy fog megjelenni a címzettnél, ahogyan el van küldve, nem írja át semmi automatikusan. Én manuálisan át tudom írni, de ez sok idő, ha minden alkalommal nekem kell. És igen, bármilyen időpontot írhatnék, de nem ez a szándékom.

2021. nov. 9. 05:10
 10/10 A kérdező kommentje:

Itt egy kép arról, hogy pontosan mire gondolok.


[link]

2021. nov. 9. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!