Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valaki akit érdekelnek az...

Valaki akit érdekelnek az alábbi témák vagy ilyen jellegű területen tanul?

Figyelt kérdés

Természettudományi (főleg biológiai, kémiai, biokémiai,anatómiai bármilyen orvostudományi, matematikai, fizikai terület) esetleg társadalomtudományok iránt érdeklődők?

Engem is a fentebbi területek érdekelnek és szívesen beszélgetnék hasonló téren tanuló emberekkel 😊 ha te is, írj nekem üzit


21/L



2021. dec. 21. 16:55
 1/2 anonim válasza:

Én informatikusnak tanulok, de sajnos rengeteg dolog érdekel (amikre nem lesz időm ebben az életben valószínűleg :/): függvények; ötszögek, amik lefedik a síkot; az agy biológiája; különböző szervek működése; szervetlen kémia: anyagok reakciója, felhasználhatósága; könnyű gépek; elektromosság (főleg Tesla); kvantumfizika; elméletek (multiverzum, időutazás, asztrológia); természetvédelem; mítoszok és legendák; régi kultúrák; stb...

20/F

2021. dec. 21. 17:15
 2/2 anonim válasza:

Majd írsz ha úgy gondolod, nem akarok a 201. lenni a sorban xd

Amúgy érdekelnek engem is a természettudományok, bár hülye vagyok belőlük, de próbálok felzárkózni amennyire az időm engedi egyetem mellett (infót tanulok én is, ami lényegében matek, szóval abban legalább topon vagyok)

21F

2021. dec. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!