Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Lányok, nők lenne kedvetek...

Lányok, nők lenne kedvetek ismerkedni?? 24/f

Figyelt kérdés

Nem nagyon bízom abban, hogy lenne jelentkező, de unatkozok és éppen megér egy próbát.

Csak beszélgetésre is nyitott vagyok. Elvégre soha nem lehet tudni, hogy mi hova is alakul.

Egyedül alkalmi és szexchat ami nem érdekel. Minden másra nyitott vagyok, ha tényleg kedves lány/nő vagy.

Ha esetleg szeretnél beszélgetni, akkor privátba várom a jelentkezésed.


2022. ápr. 25. 23:52
 1/6 anonim válasza:

Szerintem a kategóriát eltévesztetted 😊

Mesélsz magadról kicsit? Pl mik érdekelnek. Lehet akkor több ember figyelmét felkelted majd

2022. ápr. 26. 00:00
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Igen, több mint valószínű 😅

Bár, egyetemre járok, szóval tanulhatnánk is együtt.

Most annyira nem is tudom mit meséljek, amiatt is csak ennyi lett a kérdés. Őszintén szólva kissé magányos is vagyok meg minden, ezért is a kérdés. Nem tudom, hogy ilyen "elborúltabb" elmével mennyire tudnék összerakni egy aranyos összefüggő bemutatkozást. Vagy mennyire lenne hiteles, hogy mondám, hogy egy vidám, poénos srác vagyok. De jelenleg inkább depis, mint vidám. Amúgy mit is keresnék itt ilyenkor??

2022. ápr. 26. 00:18
 3/6 anonim válasza:
Nekem is írjanak, van választék
2022. ápr. 26. 02:08
 4/6 anonim válasza:

Szia..

Ha van kedved írj nyugodtan..

23/N

2022. ápr. 26. 10:04
 5/6 anonim válasza:

Szerintem nem zárja ki egymást, hogy alapból vidám srác vagy de most depis, van ezzel így sokszor sok ember, szóval lehet az hiteles

Egyébként mit tanulsz?

2022. ápr. 26. 23:09
 6/6 anonim válasza:
Mennyi a max felső korhatár? Aktuális még?
2022. aug. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!