Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » ➡️ Lányok! Lenne kedvetek...

➡️ Lányok! Lenne kedvetek ismerkedni? 21/F ⬅️

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy adok magamnak egy kis esélyt az ezen az oldalon való ismerkedésre, van már tapasztalatom innen, viszont az elmúlt időszakban mellőztem az oldalt.


Az elmúlt néhány napot elnézve igény az van az itteni ismerkedésre, hiszen elég sokan tesznek fel kérdéseket ebben a kategóriában (bár láttam elég bizarr kérdéseket is, na mindegy), szóval úgy gondoltam, hogy veszítenivalóm nincsen, én is megpróbálkozok. :)


Magamról egy kicsit röviden:


A kérdésből már kiderülhetett számodra, hogy én egy 21 éves srác vagyok, és lányokkal szeretnék beszélgetni, ismerkedni, szóval ha kérhetem, rajtuk kívül más ne is írjon, mert úgysem fogok rá válaszolni.


Vas megyében élek, jelenleg egy gyárban dolgozom, 3 műszakos munkarendben, a maradék szabadidőmben pedig szeretek zenét hallgatni, illetve ha úgy adódik, akkor szívesen eljárok kirándulni, túrázni, valamint szeretek fotózni is, szóval mondhatni természetbarát vagyok. :D


Így röviden, azt hiszem, ennyi elég is magamról, a többi az majd idővel úgyis kiderül. :)


A későbbiekben örülnék annak, ha a kezdeti levelezgetést idővel felváltaná egy elérhetőség cserélés, és más platformon folytatnánk a beszélgetést. :)


A kor nem számít, de ha mégis mondanom kellene egy kritériumot, akkor célozzuk meg a 16-22 éves korosztályt. :)


Köszönöm, ha elolvastad! :)



2022. ápr. 19. 19:59
 1/5 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha van kedved :)
2022. ápr. 19. 21:23
 2/5 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha szeretnél én is Vas megyei vagyok
2022. ápr. 19. 21:36
 3/5 anonim válasza:
én is Vas megye
2022. ápr. 20. 10:39
 4/5 anonim válasza:
én bp
2022. ápr. 20. 13:36
 5/5 anonim válasza:
Írhatsz nekem is :)
2022. ápr. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!