Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Instagram függők, volna...

Instagram függők, volna kedvetek tanulótársként egy Insta posztoló programot együtt tesztelni?

Figyelt kérdés
AI fejlesztő vagyok és írtam egy programot, ami megadott időpontokban posztol képeket és hozzá kommenteket Instagramon teljesen automatikusan. Tehát ha pl bekészítünk 30 képet azokat a beállított időpontokban 30-szor kiposztolja anélkül hogy hozzá kellene nyúlni bárkinek is. Pl ideális lehet fotós portfólió képenkénti mindennapos posztolására, és így kommentek, like-ok gyűjtésére, forgalom növelésére. Jelenleg modelleket, influence-ereket, blogger-eket keresek a program éles tesztelésére, megfigyelésére. Az én oldalamról ezzel rengeteg hasznos infot gyűjtök a progi működéséről éles helyzetben, a Ti oldalatokon pedig komoly forgalomnövekedésre számíthattok gyakorlatilag nulla munka befektetésével. Esetleg valakit érdekel ez a projekt közületek?

2022. máj. 24. 19:08
 1/3 A kérdező kommentje:
...és persze bárki érdeklődő Instagram függővel is szívesen diskurálok a témáról.:)
2022. máj. 24. 19:10
 2/3 anonim válasza:
Hát, tudtam, hogy van ilyen, de ez már olyan, mint futószalagon dolgozni a gyárban.
2022. jún. 19. 05:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Éppen az a lényege a dolgonak hogy semmit nem kell csinálni csak bekészíteni a képeket és a kommenteket aztán a program megcsinál mindent. Nem hogy szalag mellett nem kell állni, de kb semmit nem kell csinálni. Ez a lényege az egésznek, hogy az instagram-osok munkáját egyszerűsítse.
2022. jún. 20. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!