Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Léteznek még olyan emberek,...

Léteznek még olyan emberek, akik kimondottan ki nem állhatják a közösségi médiát? Tehát egyáltalán nem nézegetik naponta többször, max hetente néhányszor (vagy annyiszor sem).

Figyelt kérdés
Nem posztolnak gyakran, nem lájkolgatnak állandóan, csak max néha, tehát nem függnek tőle. Nem mondom, hogy ezek ördögtől való dolgok, nekem inkább a mennyiséggel van bajom. Megnehezítik számomra a párkeresést. Nő vagyok egyébként, nagyon nehéz olyan férfit találni, aki nem a telefonjával foglalkozik folyton. (Gondolom nőt is nehéz találni, a férfiakat azért emeltem ki, mivel hetero nő vagyok.)

2022. febr. 17. 18:44
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem posztolok kb semmit, de sajnos muszáj bújnom, mert sokan csak ott érhetők el.
2022. febr. 17. 18:51
 2/17 anonim válasza:

Évente egyszer megyek fel fb, kivéve a céges felület, olyankor a magánt nem nézem, se fal,se üzenetek, semmi.

Instát nem használok.

Amit igen de más, yt, netflixet

de nem túl sokat.

Hírek olvasása minimálba, tv kb 10 nincs bekapcsolva

2022. febr. 17. 18:52
 3/17 anonim válasza:
Attól függ mit értesz közösségi média alatt. Facebookom van egyedül semmi más, azt se használom, csak azért van hogy messengerem legyen. Az meg elkerülhetetlen a mai világban, mert szinte mindenki ott kommunikál. Én azért inkább a személyes beszélgrtést preferálom azzal szemben is, de néha jól tud jönni.
2022. febr. 17. 18:59
 4/17 anonim válasza:
Nekem a munkámhoz kell, azért lógok rajta folyamatosan, magáncélokra viszont szinte egyáltalán nem használom. Pár hetente belépek, ennyi. A férjem is ennyit használja, mobilon pedig egyáltalán nem netezünk. Ha a férjem állandóan a mobilját nyomkodná, úgy kivágnám, mint a macskát szarni, én nem akarnék egy agyatlan zombival együtt élni.
2022. febr. 17. 19:23
 5/17 anonim válasza:

Soha nem voltam semmilyen közösségi oldalon, és nem is akarok ezután sem. Nincs viberem, nincs messengerem .


Szóval léteznek még ilyen emberek.

2022. febr. 17. 19:24
 6/17 anonim válasza:
Ki nem állhatom a közösségi médiát, sőt kifejezetten károsnak tartom a jelenlegi formájában. Egy kamuprofilom van csak ott, hogy le tudjak csekkolni valakit ha kell. Van hogy hónapokig se nézek rá. Insta nincs. Viber, Whatsapp van, kommunikálni teljesen oké.
2022. febr. 17. 19:29
 7/17 anonim válasza:

Egyáltalán nem használom már vagy 3 éve és teljesen jó így.

Ez a Fb fiókom ,

meg van de csak azért nem töröltem még mert ki tudja mikor kellene mégis.

Murphy hogyha törölném akkor tuti kéne bármilyen okból:D

Utálom ezt az egész közösségi média dolgot mert tele van buta pózerekkel.

2022. febr. 17. 19:35
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Buta pózerek :D egyetértek, teljesen jó megfogalmazás 😅

2022. febr. 17. 20:11
 9/17 anonim válasza:
Fb-n nem vagyok vagy 7 éve.töröltem magam elég volt.Minden más van viber ,skype stb. 25f
2022. febr. 17. 20:12
 10/17 anonim válasza:
Eddig sem voltam fent sehol és szerintem ezután sem leszek. Viber,WhatsApp, telegram van. De fel is hívom az illetőt ha kell beszélni vele :)
2022. febr. 17. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!