Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Ért itt valaki a projektív...

Ért itt valaki a projektív geometriához?

Figyelt kérdés

Holnap zh-zok belőle és úgy érzem, közöm nincs sem a kettősviszonyokhoz, sem a kollineációs mátrixokhoz.


De mivel ez egy ismerkedős oldal: Huszas éveinek elején járó, nagymellű, platinaszőke lány vagyok (de ha a barnákra buksz, lehetek az is), aki napi hatszor szeret szexelni és különösen izgatják azok az emberek akik ismerik a fixponttételt vagy tudnak egy kúpszelet 5 érintőjéből érintési pontot meghatározni.


Amúgy jól főzök pörit nokedlivel és csirkét is tudok vágni (ha esetleg ez lenne a preferencia).



2022. nov. 27. 13:15
 1/10 anonim válasza:
Én jobban értek a szexhez, meg az olvasáshoz. Tedd Magad elé a könyvet, és hátulról betűzök Neked.
2022. nov. 27. 13:43
 2/10 anonim válasza:
Ez egy baromi kreatív bemutatkozás. Még sosem bántam ennyire, hogy nem matek szakra mentem. :D
2022. nov. 27. 13:47
 3/10 anonim válasza:
Mondanám, hogy segítek… de már jó pár éve zhztam belőlele… ja és nő is vagyok… :))
2022. nov. 27. 14:56
 4/10 anonim válasza:
Csak nem Építészmérnök leszel ? :D
2023. febr. 12. 21:15
 5/10 A kérdező kommentje:
matektanár
2023. febr. 16. 01:08
 6/10 anonim válasza:

Én pedig egy 44 éves fizikus vagyok, jelenleg mérnökként dolgozom, de a sok ülés mellett igyekszem mozogni is, és arányos, szálkásan sportos alkatom van. Barnák és szőkék egyaránt tetszenek, de a mellbőségen kívül sokat számít nekem a humorérzék és intelligencia is. Régebben évekig tanítottam matekot és fizikát is, egyetemen is, van benne némi gyakorlatom.


Már ha kell még egyáltalán segítség. ;)

2023. febr. 16. 09:40
 7/10 anonim válasza:

Szia !

Én nemértem, hogy a matektanárok miért tanulnak ilyeneket ? :O

Ha a gyakorlatban azzal nem is fognak foglalkozni.

Vagy te EGYETEMI TANÁR elszel ? o_O)'

2023. febr. 16. 13:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Már átmentem belőle hármassal, de köszönöm a felkínált segítséget. 2-3 hónap múlva a stochasztika lesz a hasonló kérdésem témája, illetve talán néhány KÖMAL feladatban sem ártana egy kis segítség
2023. febr. 16. 22:27
 9/10 anonim válasza:

hát sok sikert belőle !

Amúgy én bírom a matematikát !

(én csak mérnöki matekot tanultam eddig, de érdekel a többi is)

- Van olyan MATEMATIKA terület ami érdekel (nem kötelező sulis), és bele akarnál vágni ?

2023. febr. 16. 23:33
 10/10 A kérdező kommentje:
Bár részint határterület, a logikát kifejezetten szeretem, azzal szívesebben foglalkoznék mélyebben. Hát neked, kedves 9-es?
2023. febr. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!