Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Angolt tanulni együtt valaki?...

Angolt tanulni együtt valaki? 31 F

Figyelt kérdés
2023. jan. 15. 15:21
 1/6 anonim válasza:

You should watch movies and series in english with subtitles in english as well. And google translate what you don't understand.

If you have a basic english knowledge you will learn quickly, but it eill destroy the film experience, so do it with either a movie you don't really care about, or have watched already.

2023. jan. 15. 15:24
 2/6 anonim válasza:
Watching movies and stuff(generally consuming digital content) is an often underestimated way of learning english but it really is the way to get from sorta speaking english to the level of conversational english. But first you should complete duolingo in english and get your hands on some used english textbooks.
2023. jan. 15. 15:31
 3/6 A kérdező kommentje:
I understand and thank you.
2023. jan. 15. 15:33
 4/6 anonim válasza:

Nem fog tudni conversational szintre eljutni, már csak a saját hibámból is tudok beszélni:D infós vagyok, mindent is angolul nézek, olvasok, dokumebtációt angolul írom, a gépem és telóm angol nyelven van meg ilyesmi. Viszont angolul beszélni nem tudok, azaz hát nem tudtam még nem kezdtem el a nyelvet egyre többet használni cégen belül.

Ennek oka pedig az aktív szókincs hiánya volt. Oké, hogy nézel millió sorozatot és megértesz mindent, de ettől az aktív szókincset nem lesz akkora, hogy kellő szinten tudj kommunikálni pl a munkahelyeden.

2023. jan. 15. 19:32
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Én szeretem az angolt és aktívan használom is.

Ha gondolod írj rám!

41/F

2023. jan. 16. 16:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Írhatna rám valaki. Köszönöm.
2023. jan. 30. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!