Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » 28 eves ferfi vagyok. Csongrad...

28 eves ferfi vagyok. Csongrad megyeben elek. Intelligens, ertelmes holgyekkel beszelgetnek, akik nyitottak a kommunikaciora ismerkedesi temak szempontjabol. Van erre lehetoseg? Bovebb infot privatban irnek magamrol.

Figyelt kérdés
Csak olyanok irjanak kommentet akiket erdekel a dolog. Aki negativ vagy serto kommentet szeretne irni az kerem nem irjon. Megerteseket koszonom.

dec. 19. 20:22
1 2
 1/15 anonim válasza:

"nyitottak a kommunikaciora ismerkedesi temak szempontjabol"


Szépen akartál fogalmazni, de ennek semmi értelme. Kevesebb modoroskodás. Fiatal vagy még hozzá.

dec. 19. 20:24
 2/15 anonim válasza:
És a hölgyezést is hagyd.
dec. 19. 20:24
 3/15 anonim válasza:
És az ismerkedést is.
dec. 19. 20:27
 4/15 anonim válasza:
Nekem csak a kedvemet szegted ezzel a kérdés kiírással. Intelligensnek akarsz tűnni de látszik hogy 2 értelmesen megfogalmazott mondatot nem tudsz összerakni. Olyan tipikus tenyeres-talpas lehetsz akivel ha egy "hölgy" elmegy randevúra akkor hatalmas csalódással tér haza, mert kibontakozik a valódi éned. Ezt pedig nem sértésnek szántam hanem építő jellegű kommentnek.
dec. 19. 20:56
 5/15 anonim válasza:
Szánalmas
dec. 19. 22:02
 6/15 anonim válasza:

A kommentek a szánalmasak. Már az is baj, ha valaki kulturáltan, normálisan megfogalmazva fejti ki a kérdését.

Egyszer az a baj, hogy valaki nem képes helyesen írni, most meg abba köttök bele ha igen.

Vicc kategória, komolyan mondom...


Kérdező:

Vigyázz, mert mint látod az oldal tele van butákkal és trollokkal, akik belekötnek mindenbe is. :D Velük ne foglalkozz.

Lehet itt is ismerkedni, de jó ha résen vagy.

dec. 19. 22:10
 7/15 anonim válasza:

#6 A kérdező se nem kulturáltan, sem pedig értelmesen nem írt.

Ha már játssza az entellektüelt, legalább ékezeteket írhatna, mert ez így elég hitvány.

dec. 19. 22:13
 8/15 anonim válasza:
Addig csűrted-csavartad ezt a barokkos körmondatot, míg végül semmi értelme nem lett. Szerintem próbálj könyvet írni ilyenekből. Coelhonak bejött.
dec. 19. 22:19
 9/15 anonim válasza:

#7 Értelmesebben írt, mint némelyik ember aki úgy fogalmaz, mint egy 10 éves és még helyesen írni sem tud.


Én csak arra akartam kilyukadni, hogy vannak bizonyos emberek, akik minden(ki)ben csak a kivetnivalót látják és ez egy picit bosszantó. Főleg, mikor a neten egy anonim oldalon még meg is ideologizálják egyesek a kérdezőt a szóhasználata miatt, mint az a 4. kommentben is látható. :D

dec. 19. 22:20
 10/15 A kérdező kommentje:
Szepen leirtam,hogy nem kerek negativ kommentet semmilyen formaban. Aki pozitivan szol ehhez a kerdeshez amit kiirtam az dobjon uzenetet. Keressetek mas embert akit kifoghattok magatoknak unalmatokban.
dec. 19. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!