Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Tulajdonképp bárkivel szívesen...

Tulajdonképp bárkivel szívesen beszélgetnék, aki nem társat keres, nem fétises, és bármi más érdekli a társkereséses kívül, ezen kívül néha optimista és vidám. Létezik még ilyen ebben az országban?

Figyelt kérdés

De úgy értem hogy nem társat keres hogy tényleg nem társat keres, tehát nem úgy hogy ma este 8-ig még nem keres társat de 8-tól már mégis, vagy később kiderül hogy mégis inkább társat keres.

Két dologról nem szeretnék beszélgetni, társkeresésről és politikáról. El se árulom a nememet, hermafrodita vagyok. H 37.



febr. 23. 18:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hát elég érdekes lehetsz így!🙄
febr. 23. 19:20
 2/14 A kérdező kommentje:
Például, milyen koncerten voltatok utoljára?
febr. 23. 19:22
 3/14 anonim válasza:
A hermafrodita nem nem?
febr. 23. 19:27
 4/14 anonim válasza:
Ki az a bárki?
febr. 23. 19:28
 5/14 anonim válasza:

Mi az a hermafrodita?

Látod,máris van egy téma.

A koncert meg engem nem érdekel.

febr. 23. 19:43
 6/14 A kérdező kommentje:

És a zene? Mi a kedvenc helyetek? Otthon, vagy nyaralás?


"A hermafroditizmus a növényvilágban gyakori jelenség, kétivarú például a dohány vagy az alma is, szemben az egyivarú és egylaki kukoricával"

febr. 23. 19:47
 7/14 A kérdező kommentje:
"A törzsfejlődés korai szakaszaiban kialakult állatoknál sem ritka a hermafroditizmus, így például kétivarúak a csigák vagy a földigiliszta."
febr. 23. 19:49
 8/14 A kérdező kommentje:
A bárki egy magyar szó, majdnem azt jelenti mint az akárki, de nem egészen.
febr. 23. 20:00
 9/14 Szolovjov válasza:
Utolsó koncert? Hát az nem mostanság volt. Annó egy Republic koncert, amikor még Cipő volt az énekes. Koncertek helyett az én kedvenc rendezvényeim a repülőnapok. Imádom a repülőgépeket. Másik kedvenc helyem a Tisza-tó. Ott főleg kajakozni szeretek. Klassz dolog hangtalanul siklani a vízen és önerőből megtenni kilométereket. Szeretek itthon lenni is, kertes házban bármikor találok elfoglaltságot.
febr. 24. 01:56
 10/14 anonim válasza:

Én ma este 9-ig nem keresek társat, utána már mégis. Nem vagyok fétises és csak néha vagyok optimista és vidám.

Csak társkeresésről és politikáról akarok beszélgetni. Ki megy holnap tüntetni? Én sem árulom el a nememet, transz vagyok. T-34, szovjet tank.

Kérdező, te a növényekkel vagy az állatokkal azonosulsz, hogy hermafrodita vagy és nem interszexuális?

febr. 24. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!