Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Visszafogottabb,félénkebb...

Visszafogottabb,félénkebb lányok, kinek lenne kedve ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

Mivel én is visszafogottabb, csendesebb vagyok, ezért úgy gondolom,hogy egy ugyanilyen lánnyal jobban megértenénk egymást.Bár ha megismerek valakit, akkor tudok sokat is beszélni, bolondozni, de komolyan is lehet velem beszélgetni.Inkább introvertált vagyok, barátaim is alig vannak, nem igénylem a nagy társaságot, szórakozóhelyekre nem járok, csak koncert, étterem, séta.Gamer vagyok, régebben animéket is néztem, ezt majd szeretném valamikor folytatni, szeretem a régebbi zenéket és az állatokat.

Komoly kapcsolatot szeretnék, később ha úgy alakul akár esküvő,gyerek :D Nincs sok tapasztalatom.Nem szeretem a cigit, alkoholt sem szoktam fogyasztani, max 1-2x egy évben.

Külsőm: barna haj,178cm magas,kg 80 körül

24f



2020. máj. 13. 06:23
 1/6 anonim válasza:

Meleg vagyok, nem is értem miért válaszolok, de egy kicsit ellentmondásos nekem, amit

írsz:

"introvertált vagyok, szórakozóhelyekre nem járok, csak koncert, étterem, séta."


Introvertáltként, ha buliba nem jársz, akkor koncertre, hogyhogy ott több ember van, mint egy buliban.

Félreértés ne essék, nem kötekedés miatt írom, csak ez meglepett.

2020. máj. 13. 14:02
 2/6 A kérdező kommentje:

koncert az nekem más, ahhoz is idő kellett, hogy annyit változzak, hogy oda eltudjak menni.Koncerten nem vagyok nagy társaság része,1-2 emberrel szoktam menni és az előadóra figyelek nem a körülöttem lévő emberekre.

Diszkóban pl. már nem érzem jól magam a cigi füstös teremben bezárva lenni

2020. máj. 13. 17:21
 3/6 A kérdező kommentje:
nincsenek itt félénkebb,visszafogottabb lányok? :)
2020. júl. 22. 23:14
 4/6 anonim válasza:
Itt vagyok de mivel félénk vagyok nem merek írni. (:
2020. júl. 22. 23:15
 5/6 A kérdező kommentje:

de, ha nem írtok legalább ide, akkor én nem tudok random felhasználókra rárni és megkérdezni, hogy Szia,te félénkebb vagy?

:D

2020. júl. 22. 23:18
 6/6 anonim válasza:
Én ismerkednék veled :) 19/L Bp
2020. júl. 24. 06:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!