Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire lehet/érdemes a...

Riskusz kérdése:

Mennyire lehet/érdemes a neten is ismerkedni? Melyek erre a legjobb oldalak, ami nem a pénzlehúzásra megy?

Figyelt kérdés
Eddig én nem ismerkedtem a neten soha, inkább az úgymond élőben ismerkedésnek vagyok a híve, de nem zárkózom el tőle ha lehet eredményesen. Szerintetek lehet vagy érdemes párkapcsolat reményében a neten ismerkedni?

2020. máj. 19. 08:12
 1/4 anonim válasza:
Temetéseken lehet a legjobban ismerkedni, mert ott nem fut el az áldozat.
2020. máj. 19. 09:39
 2/4 anonim válasza:

1.: Jólvan, oké..


Kérdező: lehetne lehet, sok oldal illetve alkalmazás van rá (lásd pl: Tinder), illetve sok oldal is, közösségi oldalakon a csoportok


Lehetőség van rá bőven, sőt, még itt is lehet



Az hogy érdemes-e, azt te látod.. bár igen személyfüggő, ezáltal nem lehet mondani konkrétan hogy na eredményes lesz-e vagy nem


Remélem tudtam segíteni

-EG

2020. máj. 19. 09:52
 3/4 A kérdező kommentje:

Segített.

Olvastam olyat is hogy érdemes neten ismerkedni, de olyat is hogy nem. Nincs tapasztalatom, szóval ezért kérdeztem.

2020. máj. 19. 10:46
 4/4 anonim válasza:
Nekem nem sikerült komoly gondolkodásúval meg ismerkednem akikek leveleztünk ismerkedtem mind a szexre hajtott más nem érdekelte, remélem neked nagyobb szerencséd lesz. Énnekem csak személyes ismerkedésből alakult ki párkapcsolat.
2020. máj. 22. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!