Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Van kedvetek beszélgetni?

Lányok! Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Bűnözzünk egy kicsit!

Rólam röviden:

23 vagyok, műszaki fősulit fejezek épp, informatikus vagyok.

184cm és 82kg. Sportos alkat - 3 féle kűzdősportban vagyok jártas...

A hajam szőke, a szemeim kékek és van szakállam - ahogy jó vikingez illő. :D

Amennyiben kicsit is felhívtam a figyelmed ne hiztálj, írj üzentet, hogy egyikünk se unatkozzon.

(és igen, privátban képpel bizonyítom, hogy nem én vagyok a machetés gyilkos - mert az a szomszédom :D)



2020. máj. 20. 00:42
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Kérdező! 18 dehogy idegesít fel téged, csak kamu vagy. Ha nem, elég gáz ha ennyi felhergel, jó gyenge idegrendszered van.
2020. máj. 28. 22:13
 22/34 anonim válasza:

Ez a kedves 12-es válaszoló csak nekem volt szimpatikus? :)


Remélem azért kapott pár privit. (de miért is kívánok rosszat másnak)


Ha nem, én szívesen írok neki.

2020. máj. 29. 00:18
 23/34 anonim válasza:
Küzdősport vagy harcművészet?
2020. máj. 29. 00:18
 24/34 A kérdező kommentje:

Hát, a karate harcművészet, azonban a kűzdősportban benne van a ,,kűzdő", nekem ez inkább a túlélést jelöli. Szóval ezért hívom kűzdősportnak,

de főleg a cselgáncsra gondoltam itt.

Tudom, hogy valaki életvitelszerűen csinálja ezeket. Én nem.

2020. máj. 30. 00:17
 25/34 anonim válasza:
Én is úgy gondoltam. De a legutóbb utánaolvastam és logikusnak tűnik az a definíció, hogy a küzdősport az egy sport, ahol megszabott keretek között mozogsz, sportolsz, versenyzel, a harcművészet pedig a harc művészete keretek nélkül, szabadon, ahol mindent szabad.
2020. máj. 30. 00:20
 26/34 A kérdező kommentje:

Lehet.

Mondjuk a karatéban is vannak szabályok, mióta bevezették az olimpián és a nemzetközi mezőnyökön, ahogy szinte minden harcművészeten. Amiből van verseny.

Ezért jó a ninjutsu, csak ahhoz nem értek xD

2020. máj. 30. 00:45
 27/34 anonim válasza:

De ezt mondom pont. Hogy harcművészetnek hívják, de sport. Inkább sport, mint harcművészet.

Én nem tudok karatézni, de például úgy tudom, hogy nem lehet fejre ütni...

2020. máj. 30. 00:51
 28/34 A kérdező kommentje:

A shotokanban lehet(ne), ha nem lenne non-kontakt :D

Ott is hagytam ez miatt az egészet a pi-ba :D

2020. máj. 30. 01:40
 29/34 anonim válasza:
Hogy érted, hogy non-kontakt? Hogy harcolsz akkor, ha nem érhetsz hozzá? :D :D :D
2020. máj. 30. 02:41
 30/34 anonim válasza:
Na megnyugodhattok, a kérdező kamu. Nem mer sem fotót semmit küldeni. Csak kifogásokat keres😀. Tényleg lehet személyiségzavaros😀
2020. máj. 30. 07:10
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!