Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találhatnék kifejezetten...

Hol találhatnék kifejezetten ilyen lányokat?

Figyelt kérdés
Olyan lányokkal szeretnék ismerkedni, akik havi X összegért vállalják, hogy 0/24 beszélgetnek velem online. Arra kell itt gondolni, hogy pl. Messengeren vagy Instán beszélgetünk teljesen átlagos dolgokról. Semmi szex meg ilyesmi. Van olyan oldal, ahol kifejezetten ilyen lányokat lehet találni?
2020. máj. 21. 20:04
 1/9 anonim válasza:
Bátran jelentkezek, részletekkel keress meg;)
2020. máj. 21. 20:07
 2/9 anonim válasza:
Eléggé el lehetsz keseredve haver :D
2020. máj. 21. 20:28
 3/9 anonim válasza:
Pff beszélgetésért fizetnél? Nagyon mélyen lehetsz. :)
2020. máj. 21. 20:31
 4/9 anonim válasza:

Jajjj. Én ingyen is beszélgetnék veled :) Na jó, nem 24 óra hosszat, folyamatosan :D

Ja, és ha a perverz vágyaidat akarod kiélni a beszélgetések során, akkor mindent visszaszívok :D

2020. máj. 21. 20:36
 5/9 anonim válasza:
Discordon is jó lenne neked? Én például nem tudok folyamatosan cahtelgetni, mert a kezem foglalt a munkával, de egész nap be lehet kapcsolva és ott kérdezősködhetsz nyugodtan.
2020. máj. 21. 21:17
 6/9 anonim válasza:

Minek fizetni érte ha ingyen is megkaphatod?


A recept annyi hogy ne legyél creepy és needy.

2020. máj. 21. 23:12
 7/9 anonim válasza:
És mikor alszik?
2020. máj. 22. 07:09
 8/9 anonim válasza:

Én nem tudok ilyenről, de szerintem nem egyedi az elképzelésed.

Vannak magányos emberek, akik főleg ebben a vírushelyzetben szívesen beszélgetnének valakivel online vagy telefonon.

Van, aki gazdag, de magányos és neki megérné a pénzt. Miért ne?

Próbálkoznék pl. a startaprón. Viszont ennyi erővel bárki lehet az illető, ha úgy sem látod az arcát! ;)

Egyébként ha van pénzed, csinálhatnál egy ilyen weboldalt, vagy alkalmazást ami össze hozza ezeket az embereket. Szerintem lenne re igény. Munkanélküliség van, meg az egyetemisták között is sokan vállalnának ilyet. Tök legális szerintem, szóval hajrá!

2020. okt. 14. 12:36
 9/9 anonim válasza:

"És mikor alszik?"


A 0/24 -et nem úgy értette a kérdező nyilván, hogy non-stop. Hanem, hogy el lehessen érni bármikor. Az is necces, de azon lehet finomítani.

2020. okt. 14. 12:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!