Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok nők Ti kezdenétek egy...

Lányok nők Ti kezdenétek egy olyan pasival aki külsőre egyáltalán nem jön be?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 10:49
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ugyanúgy voltam, mint a 10. válaszoló. Igen, kezdenék.
2020. máj. 23. 12:36
 12/19 anonim válasza:
a parom egyaltalan nem volt az esetem mielott osszejottunk. elotte a magas pasik jottek be (o alacsonyabb nalam), velem egyidos vagy par evvel idosebb (o 5 evvel fiatalabb nalam), inkabb macis, nagyobb testalkat (o vekony, szalkas). de ez mar marhara nem erdekel, tokeletes a kapcsolatunk, sose voltam meg ilyen boldog (mar 3 eve)
2020. máj. 23. 12:55
 13/19 anonim válasza:
Velem biztos nem kezdenének.
2020. máj. 23. 13:08
 14/19 anonim válasza:

Ez azért érdekes. Volt néhány nő, akiknek miután képet küldtem, szóba se álltak velem. Ennyivel letudták, semmi más nem számított nekik, az emberi értékeimre egyáltalán nem voltak kíváncsiak. Pedig a kép az nagyon más lehet, mint a valóság.

De azért az az elvárás is érdekes, hogy nekem ne legyenek nagy igényeim, és az se legyen baj, ha szexuálisan nem vonzódom a hölgyeményhez. Fura.

Csak aztán nehogy csodálkozzanak, amikor összejönnek olyannal, aki úgy bánik velük, mint a kutyájával.

Volt olyan nő, aki szerelmes volt belém, de nem a külsőm alapján. Ő jobban vette a fáradságot, hogy megismerjen. Aki ennyi fáradságot nem vesz, az tényleg meg sem érdemel. :D

2020. máj. 23. 14:01
 15/19 anonim válasza:
14. És akkor most mi van?? Rájöttél végre, hogy nem minden ember egyforma?
2020. máj. 23. 14:06
 16/19 anonim válasza:
Nem. Egyszer kezdtem olyannal, de az ágyban sem tudtam vonzódni hozzá. Akkor meg nincs semmi értelme.
2020. máj. 23. 15:09
 17/19 anonim válasza:

14: képet küldtél?

Vagyis nem élőben ismerkedtél.

Márpedig a személyiség csak élőben tud elvarázsolni.

2020. máj. 23. 16:11
 18/19 anonim válasza:

Volt már rá példa.

De nem jártam vele, csak nyalógépnek használtam. Ha bizsergett a puncim, fütyültem és ugrott. Jó volt :)

2020. máj. 23. 17:03
 19/19 anonim válasza:
Nem kezdenék. Ha nem fog meg a külseje, akkor kereshetjük a vonzalmat, a kémiát, nem lesz.
2020. máj. 23. 17:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!