Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem ír, ha azt mondta,...

Miért nem ír, ha azt mondta, imád velem beszélni és nálam szebb lányt még nem látott?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban egy étteremben találkoztam a sráccal, akivel szemeztünk, nem beszéltünk semmit, csak megkérdezte a nevem és bejelölt Facebookon. Rámírt, és rengeteget beszéltünk, sok közös pontot találtunk. Már a randit szerveztük, de konkrétat nem beszéltünk meg, most meg eltűnt, kb 1hete beszéltünk utoljára, most akkor nem vagyok neki mégsem szimpatikus? Vagy nem igazán értem, miért viselkedik ennyire ellentétesen: ő kezdeményezett, ő mondta, hogy találkozzunk, szépnek tart, jó beszélgetőpartnernek, akkor miért nem ír? Vagy ezek csak kamuk voltak? Állítása szerint már nagyon szeretne kapcsolatot, akkor miért nem tesz érte?? Köszönöm, ha segítetek kiigazodni, én egyáltalán nem értem, tapasztaltabb nők vagy férfiak írjanak, ha bántó lesz az igazság, akkor is mondjátok el légyszíves. Köszi, ha végigolvastad és válaszolsz!:)

(Ja és ne írjátok, hogy azt várja, hogy én írjak, mert legutóbb én kerestem őt)


2020. máj. 27. 21:33
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hazudott és csak unaloműzésként jó voltál neki. Nincs olyan, hogy valakinél szebb embert még nem látott, ezt hívják "etetésnek".:)

Szerintem lépj tovább.

2020. máj. 27. 21:36
 2/11 anonim válasza:

Igen, az is igaz, amit az egyes írt.

Lehet, hogy sok dolga van, elutazott és fog írni, de ha igazán fontos lennél neki nem hanyagolna egy hétig szó nélkül!

Beijedhetett, inába szállt a bátorsága, mégsem keres kapcsolatot, összejött mással, élőben nem nagy a szája, csak neten...sokminden lehet.

De egy a fő, hogy szó nélkül hanyagolt egy hétig , még így , a randi előtt! És ha nem lesz valami nagyon nyomós érve rá, hogy miért, akkor hagyd ott fénysebességgel, mert pokol lesz mellette az életed.


A külső meg a jó duma sokat hoz a konyhára tudom...de mindig a legapróbb jeleket kell figyelni.


Itt is igaz metaforaként: Ha kíváncsi vagy egy ember jellemére csak ültesd le egy lassú számítógép elé és figyeld hogy reagál.


Nem az a lényeg, hogy a látszólag fontos dolgokban ügyelve a látszatra mit mutat...hanem hogy a jelentéktelennek tűnő apróságokban hogyan viselkedik.


Vigyázz magadra! :)

2020. máj. 27. 21:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, lehetséges, pedig annyira szimpatikus volt, mindig időben válaszolt és rengeteget, érdeklődött, azt hittem, végre találtam egy "normális embert", de ezek szerint ez sem volt valós. Nagyon szomorú vagyok😔
2020. máj. 27. 21:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes, igazad van!😊
2020. máj. 27. 21:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, még egy kérdés: Szerintetek most hogy viselkedjek? Ráírjak, vagy inkább megvárjam, hogy ő írjon? Akkor is,ha nem érdeklem, legalább derüljön ki minél előbb, mert megőrülök a bizonytalan várakozásban:(
2020. máj. 27. 21:53
 6/11 anonim válasza:
Ne írj rá. Szimplán engedd el.
2020. máj. 27. 22:04
 7/11 anonim válasza:

Neeem, semmiképpen ne írj rá.

Már most engedd el.

Ha rád ír, akkor lepődj meg, legyél hűvösen udvarias, de kemény.

Ilyenkor szoktak elérzékenyülni, meg megbocsátani...de mondom, csak akkor, ha minimum a tájfun szakította el az internetkábelt, mikor Malajziában mentett árvagyerekeket a vulkán elől. S akkor talán, de csak talán, megbocsáthatsz.

2020. máj. 27. 22:10
 8/11 anonim válasza:
Ne alázd meg magad, több vagy te annál :)
2020. máj. 27. 22:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!😊
2020. máj. 27. 22:13
 10/11 anonim válasza:
Majd írj, hogy mi a helyzet! :)
2020. máj. 27. 22:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!