Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a véleményetek a társkereső...

Mi a véleményetek a társkeresőkről?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 08:40
A kérdező szavazást indított:
Nem jó
Még nem használtam
40 szavazat
 1/6 anonim válasza:

A nők külsőre kb. felső 80 %-ának és a férfiak külsőre felső kb. 15-20 %-ának jó.


A közepes külsejű nők is a rájuk írók közül a legjobb képűeknek írnak vissza, pedig simán lehet (nagyon gyakran történik meg), hogy ezek az adoniszok csak egy gyors ürítésre akarják használni ezeket a nőket, aztán mennek a következőre. De ebből a közepes külsejű nők általában nem tanulnak és ugyanúgy megszívatják őket az adoniszok ismételten.

2020. máj. 28. 09:04
 2/6 anonim válasza:

Vannak, akiknek bejön, ehhez sok más mellett szerencse is kell.

Én nem használom őket, mert ronda és nem fotogén nő vagyok (alsó 5-10%, hogy visszautaljak #1-re), így már az első szűrőn sem megyek át. Továbbá számomra a távkapcsolat nem opció, márpedig ahol élek, elég rossz a felhozatal (időnként szétnézek gyorsan).

2020. máj. 28. 09:15
 3/6 anonim válasza:

Ha ügyesen, ésszel használja valaki, akkor jó. És persze nagyon kitartónak kell lenni.

Rengetegen szexpartnert keresnek. Nagyon sokan hazudják, hogy egyedülállóak. Többször előfordult, hogy ismerőst, munkatársat láttam :D Adatlapján nőtlen, gyerek nincs. Közben meg ismerem a családját is :D

Sok hülye is van, akik nem értik meg, hogy a környékről keresnék valakit, nem 150-300 kilométerről. Vagy nem értik meg, hogyha 25-35 év közöttit keresek, akkor ne írjon 65 éves papa!!!

2020. máj. 28. 09:16
 4/6 anonim válasza:

Arra készülj fel, hogy nagyon sok nagyképű picsával fogsz találkozni, vagy agyatlan szexéhes pasival.

Ha elég kitartó vagy, akkor találhatsz egy olyan embert, akiért viszont megéri az egész. 😊

2020. máj. 28. 09:30
 5/6 anonim válasza:

Én fent vagyok pár oldalon és az általános tapasztalatom, hogy a többség úgy vár el minden infót a másikról, hogy közben ő inkognitóban maradna leginkább. És ezt értem férfiakra és nőkre egyaránt.

Nagyon nem értem azokat, akik feltesznek egy képet, nulla infó és várják a csodát. Miért is írna rájuk bárki értelmesebb, aki mondjuk nem csak egy éjszakára pályázik?


Nem tartom magam különösebben extrának külsőre, de mindig teszek ki több képet és egy nagyon részletes biot is, megadva ezzel a lehetőséget arra, hogy tényleg az írjon, akivel egyeznek az alapvető elképzelések (pl. gyerek, dohányzás, állatok, stb.).

Feleslegesnek tartom rabolni a másik idejét, illetve a sajátom, ha alapvető dolgokban nem egyezünk.

2020. máj. 28. 09:33
 6/6 anonim válasza:
Melyek azok a társketesől, amelyek valóban ingyenesek, és nem csak a regisztráció ingyenes?
2020. aug. 11. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!