Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajok, ti sikerrel jártatok...

Csajok, ti sikerrel jártatok valahol az ismerkedéssel? Facebook, vagy esetleg netes fórumok vagy hasonlók? Esetleg itt? Akinek van kedve, akár írhat is nyugodtan :) 22/L

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 19:19
1 2
 1/12 anonim válasza:

Igen, én Anotalkon ismertem meg a mostani barátomat, 7 hónapja vagyunk együtt.

Ennek ellenére nem ajánlom az oldalt ismerkedésre, tele van idiótákkal, nekem mázlim volt. :)

18/L

2020. máj. 29. 19:29
 2/12 A kérdező kommentje:

Ooh, akkor szívből gratulálok nektek! :)


És köszönöm a figyelmeztetést, szerintem ezt akkor kihagyom, max. marad legvégső esetre :)

2020. máj. 29. 19:34
 3/12 anonim válasza:

#1 vagyok

Ne haragudj nem láttam hogy leszbikus kategória 🙈

De ha valamit számít, beszélgettem csak úgy unalomból lányokkal is onnan, találkoztam néhány jófejjel. Sajnos se barátokat se barátnőt nem kerestem a lányok között, ezért sima beszélgetésnél több nem lett soha, de biztos köztük is akad néhány komoly szándékkal. :)

2020. máj. 29. 19:39
 4/12 anonim válasza:

En csak tindert hasznaltam ugyan, de nem lett semmi:(

En is tanacstalan vagyok😅 19l

2020. máj. 29. 19:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor az is kilőve, bár nem is voltam igazán híve a Tindernek 😕😅
2020. máj. 29. 20:32
 6/12 nicoleonaa válasza:

Én a Badoo-t tudnám ajánlani, nagyon aranyos embereket lehet kifogni ott, be lehet állítani hogy mi az érdeklődésed stb és akkor hasonló embereket dob fel:)

A mostani páromat is onnan ismertem meg :D

L/18


De ha az nem jön be, akkor vannak még oldalak és appok amit szintén ki lehet próbálni, bár én csak a legnépszerűbbeket ismerem.

2020. máj. 29. 20:40
 7/12 anonim válasza:
4# A 100 matchből senki se volt elég jó?🤔
2020. máj. 29. 20:47
 8/12 anonim válasza:

Én fiú vagyok de a tinder egyszerűen esélytelen volt pedig nem nézek ki rosszul és a szöveg is humoros volt. :D

Itt gyakorin felvettem a kapcsolatot egy lánnyal és most együtt vagyunk.

De mellette még több lánnyal is dumálok akiket itt ismertem meg de csak ismerkedés szinten tehát többet nem akarok. :P

Gyakorin kevés a normális ember de azért vannak, és itt mindenki kap esélyt, hogy bemutassa a személyiségét.

2020. máj. 29. 21:38
 9/12 anonim válasza:
Én Facebookon ismerkedtem meg a párommal és már lassan 2 éve hogy együtt vagyunk.😊
2020. máj. 30. 12:00
 10/12 anonim válasza:
Jaaj én sem vettek észre hogy a leszbikus kategóriába tartozik😂
2020. máj. 30. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!