Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » ???Nincs kék szemem, sem...

???Nincs kék szemem, sem szőke hajam. Nem vagyok egy adonisz és nagyon sok csajnak sem jövök be. Szóval nem vagyok díszbuzy ahogy nálunk mondanák :D Viszont vicces vagyok és normális férfinak tartom magam nagy szívvel.

Figyelt kérdés

Ismerkedni szeretnék rendes, de annál egyszerűbb lányokkal, későbbiekben akár komolyabb célokkal. De esetleg egy jó beszélgetésben is benne vagyok.


Ha gondolod, írj. Többet tudhatsz meg rólam pm-ben. 25 F



2020. jún. 5. 01:05
 1/4 anonim válasza:

Valószínű csak ennyi baj van veled, hogy a nőktől várod, hogy közeledjenek hozzád, és nem fordítva. Ezen próbálj változtatni, keress önbizalomnövelő tippeket, legyél határozottabb. Sok sikert! :))

Ne vegye el a kedvedet, hogy sok csajnak nem jössz be, mert hidd el, ha változtatsz a gondolkodáson, hozzáállásodon, az segíteni fog.

2020. jún. 5. 09:12
 2/4 anonim válasza:
azért azt hozzátenném hogy én kék szemű vagyok, szőkés a hajam és mégse jövök be senkinek szóval abszolút nem ezen múlik
2020. jún. 5. 14:13
 3/4 anonim válasza:
Valakinek meg a barna hajú palik jönnek be, barna szemmel.
2022. aug. 28. 05:30
 4/4 anonim válasza:
#3 hàt ez sem igaz.. 🤣 Üdv egy Barna haju barna szemű Sigma sràc 😂
2022. aug. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!