Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire jó platform a Snapcha...

Mennyire jó platform a Snapchat ismerkedésre, sokan használjátok?

Figyelt kérdés
Vagy csak baromkodásra, perverzkedésre jó?
2020. jún. 6. 07:56
 1/5 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Alig 3 hónapja csináltam, de nem használom aktívan. Be lehet jelölni random embereket? (honnan tudom h az adott illető hány éves?)
2020. jún. 6. 09:39
 2/5 anonim válasza:
Én nem használom. Azokkal, akiket ott bejelöltem, kb. 2018-ban beszéltem utoljára, de őket eleve más platformon ismertem meg. Az osztályomban majdnem mindenkinek van, de csak arra használják, hogy megtartsák a több száz napos streaküket azzal, hogy S betűket küldözgetnek egymásnak. Ja, meg néha lefotózzák, ahogy ülnek valahol, és raknak oda egy időmatricát. Szerintem maga a platform ismerkedésre nem a legalkalmasabb, de lehet baromkodni azokkal, akiket már ismersz.
2020. jún. 6. 10:10
 3/5 anonim válasza:

Ismerkedni mashol kell. A Snapchat csak egy kommunikacios eszkoz. Mivel a screenshotolo lebukik, es eltunnek az uzenetek, kepek, adja magat, hogy sextingelesre a legbiztosabbnak tartott platform. ( Oke, lehet csalni, masik telefonnal pl.)

Es az elo Snap szinte nem meghackelheto, ezert elegge bizonyito ereju a szemelyazonossag igazolasara.

2020. jún. 6. 21:33
 4/5 anonim válasza:
Én azt sem tudom a selfizésen kívül hogy kell használni. 😂 Hülyülésre van kitalálva, szerintem az emberek nagy része nem itt ismerkedik.
2020. jún. 7. 01:24
 5/5 anonim válasza:

3. lehet menteni is a szövegeket, de a screenshot-okkal kapcsolatban igazad van


egyébként nem nagyon használják ismerkedésre, legalábbis ismerőseim közül, max azzal beszélnek ott akit amúgy is ismernek

2020. júl. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!