Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan, aki úgy véli/lá...

Van itt olyan, aki úgy véli/látja/tapasztalja, hogy nem igazán "éri meg" jófejnek lenni ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Ismerek pár embert, igazából magamat is ide sorolnám, akik tök korrekt módon állnak ahhoz, akivel ismerkednek és a töredékét sem kapják vissza.


Múltkor beszélgettem egy jó ismerősömmel. A lány írt rá egy faces csoportban egy posztja után. Tök nagy lelkesedést mutatott eleinte az ismerősöm iránt, kérdezte nő létére sokszor őt (ami valljuk be, nőktől nagy dolog), aztán egyik napról a másikra flegmább lett a sráccal, meg lexarom stílust vett fel. Ha a srác nem írt neki, napokig nem kereste volna. Meg valami olyasmit is elszólt a srácnak, hogy hétvégén egy barátjánál aludt, de közben mindig csak 1 barátnőjét említette addig. A nőnek van gyereke, azt hiszem most válik.


Nem rosszból, de féltem ezt a jó ismerőst, nehogy belefusson egy problémás nőbe. Mondjuk ahogy említette, valószínűleg csak testi kapcsolata lesz köztük, mert még fiatal és nem akar mást gyerekes nőtől. A nő is fiatal a gyerek ellenére, 30 körüli.


Nem értem ezt a viselkedést, mert már velem is előfordult. Kezdeti napokban aktív, érdeklődő volt velem is a nő, utána meg mintha ilyen tesztelésnek vetne alá, hogy mennyire teperek érte. Én meg nem komálom az ilyet, nem teperek egy nőért, főleg, ha érzem, hogy nem egyenes. Nekem ilyet mondana rejtélyesen, hogy ma egy barátjánál alszik, tuti férfira gondolnék, mert tapasztalataim alapján a nők, ha másik nőről van szó, azt barátnőnek hívnák, mint ahogy a fentebb említett példa is mutatja.


Az is fura, hogy a nő hozta fel a találkozást ismerősömmel kapcsolatban, mert közben kiderült az is, hogy 300 méterre laknak egymástól, most pedig pár nap leszarás után bejelenti, hogy zsúfolt napjai vannak (ezért nem is írt neki) és hétvégén elutazik.


Mit gondoltok, sumákol ismerősömmel szemben? Nagyon utálom az ilyen nőket én is és szeretném megóvni őt, ha ilyen sumák disznó.


2020. jún. 10. 09:52
 1/3 anonim válasza:

Én nem így látom. Ezek a játszmák tiniknek valók. Vagy csökkent értelmi képességűeknek.

Egyébként nem zavar, ha valaki próbál velem így játszani, taktikázni. Ez legalább egy jó szűrő, hogy egy idióta az illető és nem kell komolyan venni, és nem kell tervezni vele semmit.

Az ismerősöd felnőtt ember, tud magára vigyázni.

2020. jún. 10. 09:57
 2/3 anonim válasza:

A csaj tipikus gyerek még fejben.. játszmázik... a másik verzió. válófélben van és keresi a lehetőséget ahol beleteheti a seggét az előre felépített tutiba.

Az ismerősödnek ha bejön a csaj akkor dugja meg rendesen, utána meneküljön. :D

És ne élvezzen bele, még kitalálná hogy terhes is lett :D

2020. jún. 10. 13:42
 3/3 anonim válasza:
Önmagadnak érdemes lenni.
2020. jún. 10. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!